25 Листопада, 2021

365 новорічних слів

Від ЛІТавиця

365 днів 2021 року добігають кінця! На обрії ліхтарики, ялинки і хрумкі подарунки! Настає найтемніший – і найфантастичніший! – час року! Місяць свят, коли ми хочемо вірити: цього разу диво точно настане!

Тож давайте напишемо наші святкові фантастичні історії – короткі і яскраві, як остання хвилина року!

Давайте втілимо новорічні бажання, страхи, мрії, плани  – у магію наших текстів, щоб майбутнє точно було таким, як нам треба! Давайте розповімо про настання нового року, про річний цикл свят, українські (чи й вигадані, чи й інопланетні, хто зна!) новорічні традиції!

До конкурсу запрошуються оригінальні прозові твори українською мовою, обсягом до 365 слів.

Оповідання мають бути присвячені новорічно-різдвяній тематиці, настанню Нового року, новорічним традиціям, подіям, звичаям тощо.

Жодних обмежень фантастичного жанру!

На конкурс приймаються оповідання, які раніше не публікувалися та/або не можуть бути знайдені електронними пошуковими системами. Оповідання може бути допущене до конкурсу, якщо твір був опублікований, але пізніше повністю видалений з мережі, а його автор лишився анонімним (виступав під ніком, і особа автора чи авторки не може бути ідентифікована).

Обов’язкова відповідність темі та наявність фантастичного припущення!

Конкурс розважальний, але з призами!

 

Прийом творів розпочнеться о 00:00 13 грудня 2021 року.

Закінчення прийому оповідань – о 20:00 19 грудня 2021 року.

Голосування в першому турі – з ранку 20 грудня до 20:00 24 грудня.

Голосування в фіналі – з ранку 25 грудня до 20:00 30 грудня.

Оголошення результатів – 31 грудня 2021 року.

 

Переможець отримає подарунок: комплект з трьох книжок, виданих ТО ЛІТавиця у році, що минає!

 

В конкурсі може взяти участь будь-хто, незважаючи на місце проживання.

Від кожного автора приймаються максимум три твори, рахуючи співавторські.

По завершенні конкурса результати голосування, включаючи імена/ніки та оцінки, виставлені учасниками, будуть оприлюднені (галочка “Приховати мої оцінки в голосуванні”, виставлена в особистому кабінеті, на цьому конкурсі не діятиме).

Натхнення, успіхів і гарних свят! 

 1.    

  Автори і твори

В Конкурсі новорічних оповідань-мініатюр Творчого об’єднання «ЛІТавиця» можуть брати участь літературні твори українською мовою (лише проза в будь-якому піджанрі фантастики), обсягом від 1 до 365 слів.

1.1. Беручи участь у конкурсі, Автор надає дозвіл на  публікацію його твору у збірках та на сайті/у соціальних сторінках ЛІТавиці на безгонорарній основі.

1.2. На момент подачі оповідання на конкурс Автору має виповнитися 18 років.

1.3. Громадянство та місце проживання Авторів не мають значення.

1.4. Участь в конкурсах безкоштовна.

1.5. Автори можуть презентувати на Конкурсах оповідання, написані особисто або в співавторстві.

1.6. Співавтори беруть участь в Конкурсі як одна особа – колективний Автор. Співавторські твори розглядаються за тими ж правилами, які визначені для індивідуальних Авторів.

1.7. Оповідання зараховуються лише на поточний конкурс.

1.8. Автор може подати на Конкурс не більше ніж 3 (три) оповідання з одного конкурсного акаунту. Спроби збільшити кількість поданих оповідань з використанням додаткових акаунтів заборонені, порушники відстежуються Адміністрацією і дискваліфікуються.     

1.9. Кожне оповідання має бути подане одним дописом. До участі в конкурсі не допускаються твори, які складаються з кількох окремих оповідань, або оповідання, розбиті на два дописи.

 1.    

  Теми і жанри

Регулярні Конкурси «ЛІТавиці» мають визначені теми (можлива також вільна тема), але немає обмеження по жанрах. Заявлені теми можуть бути розкриті в будь-якому із жанрів фантастики.

В жанрових конкурсах «ЛІТавиці» тема творів довільна, але всі вони мусять відповідати заявленому жанру.

Уважно читайте умови Конкурсів, в яких плануєте взяти участь!

 1.    

  Як подати оповідання на Конкурс

Реєстрація оповідань, які братимуть участь в Конкурсі, відбувається в терміни, визначені в об’яві про проведення поточного Конкурсу.

Автори завантажують конкурсні твори на сайт самостійно. Форма для завантаження конкурсних оповідань з'явиться на сторінці конкурсу, коли буде відкрито прийом робіт.

В разі виникнення утруднень із реєстрацією на сайті або завантаженням конкурсних оповідань звертайтеся до Адміністрації.

 


 1.  Преномінація

Всі оповідання перед зарахуванням на Конкурс проходять преномінацію.

Адміністрація має право не допустити оповідання до участі в Конкурсі з наступних причин:

 • відсутність фант. елементу;
 • невідповідність формату Конкурсу за обсягом тексту;
 • значна слабкість із літературної точки зору;
 • компіляція або безсумнівна переробка відомого оповідання;
 • твори, які були раніше опубліковані онлайн і визначаються пошуковими системами;
 • оповідання, які містять ненормативну лексику, порнографію, смакування насильства;
 • заклики до національної, соціальної або релігійної ворожнечі (в межах, визначених чинним законодавством України);
 • ознаки антиукраїнської пропаганди.

Що є «ненормативною лексикою», «порнографією» і «ворожнечею» – вирішує Адміністрація. Втім, Адміністрація ЛІТавиці може поставити учаснику, який розміщує оповідання, додаткові запитання та запропонувати відредагувати необережний фрагмент тексту або усунути незначні недоліки.

У разі відмови в прийнятті оповідання на Конкурс Адміністрація не зобов’язана пояснювати своє рішення. Відмова в зарахуванні оповідання на Конкурс не може бути оскаржена Автором.

 1.    

  Розгляд оповідань, поданих на Конкурс

При надходженні оповідання на Конкурс можлива реалізація одного з варіантів:

а) оповідання перебуває на стадії розгляду (преномінації);

б) оповідання прийняте на Конкурс;

в) оповідання не допускається до участі в Конкурсі;

Після подання оповідання на розгляд Авторам рекомендують уважно стежити за оголошеннями на сайті.  Можливо, там з’явиться важлива інформація, яка стосується їх особисто.

 1.    

  Анонімність

Заради об'єктивності голосування Конкурс проводиться анонімно. Автор бере участь у заході під нікнеймом.

Розкриття особи Автора на будь-якому етапі Конкурсу - від завантаження оповідань на сайт до оголошення переможців - призводить до дискваліфікації (оповідання знімається з Конкурсу).

 1.    

  Формат проведення Конкурсів

Новорічний конкурс мініатюр проводиться в один тур.

 

 1.     

  Оцінювання оповідань

Регулярні Конкурси оповідань ЛІТавиці самосудні, тобто оповідання оцінюють самі учасники.

8.1. Участь в оцінюванні є обов’язковою. Автору треба уважно прочитати всі оповідання, подані на Конкурс, і оцінити їх за певною атестаційною шкалою.  Якщо Автор не подав свої оцінки до граничного терміну, визначеного регламентом поточного Конкурсу, він і його твори вибувають з Конкурсу.

8.2. На початку кожного етапу Конкурсу учасники отримують докладні інструкції стосовно правил і термінів оцінювання. Якщо їм щось буде незрозуміло, вони також можуть звертатися за консультаціями і допомогою до Адміністрації.  

8.3. «ЛІТавиця» може проводити Конкурси за іншими правилами (наприклад, з участю журі). Учасників повідомляють про це на етапі анонсування  Конкурсу.

 1.    

  Спілкування і коментування

«ЛІТавиця» - творчий осередок, який працює на засадах взаємної поваги, доброзичливості, цікавого спілкування однодумців і корисного навчання. 

9.1. Комунікація мусить відбуватися в чемній формі. Ненормативна лексика, образи інших учасників або Адміністрації караються баном.

9.2. Активне коментування і рецензування творів інших учасників щиро вітається. Кожному Автору цікаво почути відгуки на свої твори, а найкращий засіб їх отримати – надавати щонайбільше відгуків іншим. Відповіді на відгуки – також вияв чемності.

9.3. Сучасна фантастика має кількадесят жанрів, і всі вони рівноправні. Не варто критикувати твір лише за те, що він належить до жанру, який вам не до вподоби.

9.4. Критичні коментарі мусять бути конструктивними. Вислови на кшталт «це якась маячня» і «навіщо це взагалі написано» неприпустимі. Якщо вам щось не подобається, поясніть, що саме. Критичні коментарі не мусять містити образ, лайки, зневаги або зверхності.

9.5. Не варто ображатись на критику. Болісне ставлення до критичних зауважень – головне гальмо на шляху літературного прогресу.

9.6. В коментарях оповідань мова мусить йти саме про оповідання. Для інших тем є різноманітні розділи форуму, зокрема «Базікалка».

 1.    

  Авторське право

Авторське право на оповідання/дописи, розміщені на сайті «ЛІТавиці», належить Авторам.

10.1. Розміщуючи оповідання/дописи на сайті, учасник запевняє «ЛІТавицю», що він є власником авторських прав на них або має право на використання їх у такий спосіб.

10.2. У разі порушення авторських прав третіх осіб учасником, який розмістив оповідання/допис на сайті «ЛІТавиці», Адміністрація  відповідальності за це не несе. При надходженні скарги на порушення авторських прав щодо якогось із оповідань/дописів особи, зареєстрованої на сайті, оскаржене оповідання/допис буде негайно видалено з сайту. У разі виявлення повторних порушень така особа буде позбавлена права брати участь в заходах  «ЛІТавиці» і  розміщувати на сайті будь-які дописи.

10.3. Публікації на сайті ЛІТавиці є безгонорарними (за винятком окремо анонсованих випадків).

Всього робіт 124 Грають в турі 58 Не грають 66Всього авторів 61
МісцеНазва роботиАвторГолоси
«Мурсіянець» SvitorobГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 270 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
Шишка для "Ведмедя" Христя ХмизГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 269 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
ПЕТЯ. Як воно є НеяГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 269 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
4Ялиночко, гори ІндігоГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 262 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (11) Ні (1) Голосів (12)
5Козині колядники Химерна втечаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 261 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
6Злочинними намірами... Христя ХмизГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 260 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
7Дарунок HelgaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 260 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (11) Ні (1) Голосів (12)
8Годувати дракона Пекур КатеринаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 259 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (11) Ні (1) Голосів (12)
9Заповітне бажання HelgaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 258 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
10Факір Птиця СірінГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 258 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (12) Ні (0) Голосів (12)
11Шпарина NanaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 251 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
12Втікач СокираГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 250 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (11) Ні (1) Голосів (12)
13Магічний кристал СокираГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 250 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
14Старий ЗмійГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 244 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
15Барабашка LobzikГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 243 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
16Снігова Королева 2.0 Олеся ОстапенкоГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 236 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
17Батьки і диво СокираГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 236 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
18Ангели на сторожі MilaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 234 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
19Лантух ФантомГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 233 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
20Стерте ім’я Gala GradivaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 231 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
21Перед дивом КвіткаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 229 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (11) Ні (1) Голосів (12)
22Дубль HelgaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 228 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
23Попри все ФантомГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 228 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
24Останнє замовлення LobzikГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 224 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
25Різдвяна гостина Морська зірочкаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 223 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
26Подарунки несвятих Bert_EroaIncaNaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 223 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
27Нарада Птиця СірінГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 218 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
28Цокання по той бік MulliganFlowersГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 216 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
29Попіл Bert_EroaIncaNaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 214 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (12) Ні (0) Голосів (12)
30Рогатий Nata YurevaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 213 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
31Ще один рік Олексій ГоліковГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 213 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
32Коляда OrachГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 212 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
33Лялечки IvaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 212 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (11) Ні (1) Голосів (12)
34«Віддаруночок» SvitorobГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 210 ) Голосів ( 35 )Група "Група 3"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
35Сніговисько Nata YurevaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 199 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
36Озеро мрій Holuntar ArduennaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 198 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
37Запит прийнято Юлес СкелаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 198 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
38Подарунок Пекур КатеринаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 197 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
39ПРОБУДЖЕНА AsperusГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 195 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
40Слухай! Морська зірочкаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 193 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
41По кому щедрик SovaLechuzaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 191 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
42Подарунок на Різдво OrachГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 188 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
43Пані Зима MilaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 188 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
44Фея для дорослої дівчинки ГаннаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 183 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
45ДОМІНО ТУДУМ AsperusГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 182 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
46Ліс EndiГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 182 ) Голосів ( 35 )Група "Група 5"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
47Експеримент ПанасГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 180 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
48Як святий майстер Оліоль протидіяв страшним спокусам і врятував своїх учнів від тяжкого гріха MulliganFlowersГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 176 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
49Колективне бажання ІндігоГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 175 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
50Різдво, 2623 рік Ірина РуденкоГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 171 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
51Кирило EchoГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 165 ) Голосів ( 35 )Група "Група 4"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
52Посеред зими літо Bert_EroaIncaNaГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 162 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
53Неймовірна ймовірність Юлес СкелаГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 161 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
54Звичайне диво Lili MayГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 156 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
55Будьте обережні зі своїми бажаннями Арсен ЗвенигораГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 148 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
56Новий рік з фантастичним елементом ЯскрГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 137 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
57ЗЕЛЕНИЙ КАРЛИК НеяГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 136 ) Голосів ( 35 )Група "Група 1"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
58Вітальна листівка Арсен ЗвенигораГрупа "Фінал"2 Тур: Сума ( 130 ) Голосів ( 35 )Група "Група 2"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Не беруть участь
Правильне бажання Марія ВеликановаГрупа "Група 4"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Хо-хо-хо МурмурандоГрупа "Група 5"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Проти ночі Марія ВеликановаГрупа "Група 4"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Святкова самотність MilaГрупа "Група 2"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Свято наближається Gala GradivaГрупа "Група 5"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Зимові коти МавкаГрупа "Група 2"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Постмандаринізм SovaLechuzaГрупа "Група 4"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
За власним бажанням SovaLechuzaГрупа "Група 4"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
Гарний настрій Olga777Група "Група 4"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Прем'єра ДоннаГрупа "Група 1"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
У кухні звичайної квартири EchoГрупа "Група 4"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
Чорнобривці Юлес СкелаГрупа "Група 2"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Снігурд ДоннаГрупа "Група 1"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Лисичкине щастя Victoriya KravchenkoГрупа "Група 3"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
ЗАКОХАНЕ СЕРЦЕ ДРАКОНА Victoriya KravchenkoГрупа "Група 3"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
Новорічне диво на Альфа-Дре СвітланаГрупа "Група 4"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Найкращий подарунок Olya RybkaГрупа "Група 1"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Особлива ялинка Alina32Група "Група 3"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Санта на Марсі Olya RybkaГрупа "Група 1"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Під водою Пан ЛедарГрупа "Група 4"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Незнайомець Пан ЛедарГрупа "Група 4"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
СніговиськоNata YurevaПорожньо :'(
Різдвяна розмова Valentyna_TurchynГрупа "Група 2"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
В очікуванні дива Valentyna_TurchynГрупа "Група 2"1 Тур: Так (0) Ні (12) Голосів (12)
З нульовим роком! ЗакоханаГрупа "Група 3"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Перекинути місток Валерія МалаховаГрупа "Група 4"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Ваше замовлення! Олексій ГоліковГрупа "Група 2"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Диктатура й мандарини МурмурандоГрупа "Група 5"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Таємниця снігової кулі Ліза МасловаГрупа "Група 3"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Новий рік з коханим Olya RybkaГрупа "Група 1"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Проклята зірка брудної зими ЯскрГрупа "Група 1"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
А що не так із... ФантомГрупа "Група 3"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
Твій колір особливий tinaswitГрупа "Група 1"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Таємниче відкриття Птиця СірінГрупа "Група 5"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Щасливий квиток KnaginiaГрупа "Група 5"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Звичайне дивоLili MayПорожньо :'(
Звичайне дивоLili MayПорожньо :'(
У лісі, лісі темному ЗмійГрупа "Група 1"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Пацьорки ОленаГрупа "Група 3"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
Деякі традиції народу Кози Валерія МалаховаГрупа "Група 4"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Мандрівка EndiГрупа "Група 5"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
365 LobzikГрупа "Група 3"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
У високогірному селі Devona_ShadeГрупа "Група 3"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
Дівчина на дорозі ЗмійГрупа "Група 1"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Якось, у сочельник... Devona_ShadeГрупа "Група 3"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
З Різдвом! OrachГрупа "Група 5"1 Тур: Так (0) Ні (12) Голосів (12)
ПРОБУДЖЕНАAsperusПорожньо :'(
Недоросле свято dreamerавторГрупа "Група 1"1 Тур: Так (0) Ні (12) Голосів (12)
Маленька мандаринка Т/ЛГрупа "Група 5"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Плата IlariyaГрупа "Група 5"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
«Алло, Північний полюс слухає!» SvitorobГрупа "Група 3"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
Мороз та Відлига Олеся ОстапенкоГрупа "Група 3"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Доторк EndiГрупа "Група 5"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Київський чорт Ліза МасловаГрупа "Група 3"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
За 365 слів до Нового року TakesobiГрупа "Група 5"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Відродження ЯскрГрупа "Група 1"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
В очікуванні дива Арсен ЗвенигораГрупа "Група 2"1 Тур: Так (1) Ні (11) Голосів (12)
Дванадцять секунд AeshnaГрупа "Група 2"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Апельсини GVГрупа "Група 1"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
Звідки з'являється диво?Віра ДолгаПорожньо :'(
Що є Hygge?Віра ДолгаПорожньо :'(
Що є Hygge?Віра ДолгаПорожньо :'(
Як Зірка зіпсувала Різдво (майже) Химерна втечаГрупа "Група 5"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Просто "переверніть" календар! lucheГрупа "Група 2"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
Літній Дідусь МорозВіра ДолгаПорожньо :'(
НАЦІОНАЛЬНА ПЕРЛИНАOlga777Порожньо :'(