Правила Форуму

1.

Спілкуватися на Форумі можуть лише зареєстровані користувачі сайту ЛІТавиця. Гості (незареєстровані користувачі) автоматично отримують доступ виключно для режиму читання. Для решти дій необхідна реєстрація на сайті ЛІТавиця.

1.1. Мовою форуму є українська. Використання інших мов допускається за умови цитування першоджерел.

2.

Реєстрація користувача на сайті ЛІТавиця є його автоматичною згодою на дотримання чинних Правил Форуму. Незнання Правил не звільняє від обов’язку їх дотримання. Реєстрація нового Користувача відбувається із використанням верифікації через вказану при реєстрації електронну адресу.

3.

Кожен Учасник Форуму (зареєстрований Користувач) несе повну відповідальність за розміщену ним на Форумі інформацію (повідомлення, фото- відеоматеріали тощо). Адміністрація Форуму не несе відповідальності за зміст будь-яких тем та (або) окремих повідомлень. Винятки складають повідомлення, розміщені Адміністрацією Форуму.

4.

Для нових Учасників Форуму діє премодерація повідомлень. 

5.

Створювати Теми на Форумі може будь-який Учасник Форуму

6.

На Форумі забороняється:

6.1. Перехід на особистості.

6.2. Використання ненормативної лексики, в т.ч. з використанням пунктуаційних та (або) інших знаків на місцях пропущених літер.

6.3. Образи в будь-якій формі – повідомлення грубі по тональності та змісту, в т.ч. зверхнє ставлення до інших Учасників Форуму. Що вважається зверхнім ставленням, вирішує Адміністрація Форуму.

6.4. Заклики до порушення чинного законодавства України, пропаганда комунізму, фашизму, нацизму, заклики до сепаратизму, тероризму та порушення територіальної цілісності усіх країн світу, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, дискримінація за релігійними, політичними, расовими,  гендерними тощо ознаками, приниження честі і гідності.

6.5. Розміщення завідомо неправдивої інформації, в т.ч. наклепу.

6.6. Розміщення рекламної, антирекламної, агітаційної інформації, публікація посилань на інші ресурси з метою збільшення їх відвідуваності (за винятком таких публікацій у спеціально відведених Темах).

6.7. Розміщення матеріалів еротичного та порнографічного характеру, а також посилань на ресурси відповідної тематики.

6.8. Використання підписів під повідомленнями Учасника Форуму з комерційною метою.

6.9. Багаторазова реєстрація одного Учасника Форуму (Користувача) під різними нікнеймами (створення ботів).

6.10. Публікація повідомлень, що містять код та (або) частину вірусного коду, посилань на сайти, уражені вірусами.

6.11. Публікація матеріалів, що порушують авторські права третіх осіб.

7.

Політика модерування:

7.1. За дотриманням чинних Правил стежить Модератор Форуму.

7.2. До повідомлень, що порушують Правила Форуму, модераторами можуть застосовуватися наступні заходи:

    • видалення повідомлення (повністю або частково). Видалені повідомлення не зберігаються та не підлягають відновленню;

    • видача попереджень (в приватні повідомлення та (або) публічно);

    • тимчасове переведення повідомлень на премодерацію; термін перебування Користувача Форуму на перемодерації визначається Адміністрацією Форуму в залежності від кількості та тяжкості порушень Учасником Форуму чинних Правил та може становити від 3 (трьох) днів до 1 (одного) місяця;

    • переведення Учаснику Форуму в режим “Тільки читання” (бан);

    • видалення облікового запису Користувача (безстроковий бан).

7.3. Повне та (або) часткове видалення повідомлення маркується написом *censored* із виділенням маркеру червоним кольором.

7.4. Повідомлення Модератора, що не стосуються модерації Форуму, мають приватний характер та не є офіційною позицією Адміністрації Форуму. 

8.

Інші умови:

8.1. До реєстрації на Сайті ЛІТавиці не допускаються нікнейми, що містять образи у бік інших Користувачів (наприклад “Микола – козел”)

8.2. До реєстрації на Сайті не допускаються нікнейми, що не несуть жодного змістового навантаження (наприклад “857прещд23”)

9.

Групи користувачів:

9.1. Адміністратор Форуму – Учасник Форуму, що має необмежені повноваження з управління ним.

9.2. Модератор Форуму – Учасник Форуму, що має право видаляти (змінювати) повідомлення та (або) частину повідомлень інших Учасників Форуму (окрім Адміністратора), створювати та змінювати Теми Форуму, застосовувати заходи до Учасників Форуму, які порушують чинні Правила.

9.3. Учасники Форуму (Зареєстровані Користувачі) – Учасники Форуму, що мають право читати матеріали Форуму, брати участь у обговореннях, писати повідомлення включно із фото-, аудіо-, відеоматеріалами, публікувати посилання (окрім заборонених чинними Правилами), обмінюватися особистими повідомленнями через вбудований в Особистий кабінет чат, створювати Теми Форуму.

10.

Обробка персональних даних здійснюється згідно Політики Конфіденційності.

11.

Адміністрація Сайту може змінювати Правила Форуму. Про факт такої зміни Адміністрація повідомляє Користувачів Сайту через оголошення у вкладці “Інформація” в Особистому Кабінеті