Книжкова полиця

Книги наших авторів

"Ковчег"

Більшість знаних українських фантастів перейшли до розділу класики. Їм на зміну підростає нове покоління, яке пише не тільки про міфічні чи зоряні світи, а й торкається тем, близьких не просто «людям», а конкретно – читачу 2021 року.

Хтось із цих авторів тільки почав писати, хтось вже встиг завоювати маленьку армію прихильників. Саме такі імена ми й зібрали під цією палітуркою!

Електронка

cover3

Електронна книжка – це зручно!

Вона завжди з вами, будь то в телефоні, планшеті, читалці чи на компі. З будь-якого свого девайсу ви можете продовжити читання з того місця, де зупинилися. Це по-перше.

А по-друге, за винятком комісії торговельного майданчика, усі зібрані з продажів такої збірки кошти йдуть на розвиток нашого проекту. Адже відсутні супутні витрати (на кшталт видатків на друк та логістику).

 

Папір

Тут можна розмістити замовлення на друковану версію збірки “Ковчег”.   Вартість збірки 150 гривень, тверда палітурка, 270 сторінок.

Що почитати (по темах)

ЛІТавиця

Перші десять контактів

Продовжуємо наш цикл книжкових оглядів. На цей раз запрошуємо до розмови про зустрічі з чужопланетянами та наслідки таких зустрічей.

0
Читати далі »
ЛІТавиця

Де живуть дракони

Цим оглядом ми розпочинаємо спільний проєкт з Державною бібліотекою України для юнацтва. Часто буває так, що нам сподобалась якась книжка чи серія, а вона вже

5
Читати далі »
ЛІТавиця

Віруси і бактерії, або Фантастична чума

Цього разу звернемось до дуже знайомого фантастичного припущення, буквально з нашого сьогодення. Це пандемії різноманітних хвороб у світі фантастики. Від Джека Лондона до Стівена Кінга. І не тільки!

0
Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Залишити відповідь