Придбати книги ЛІТавиці в Португалії та Европі

Паперові видання

Книжки, які є в наявності в Португалії, відправляються протягом двох днів з дня оплати. 

Якщо замовленої вами книжки наразі немає, термін очікування становитиме до місяця.

Пересилка поштою Португалії (CTT) за рахунок замовника (за зниженим тарифом, correio editorial).

8,00 €

ISBN 978-617-7952-09-0
Тверда палітурка, 270 сторінок.
Більшість знаних українських фантастів перейшли до розділу класики. Їм на зміну підростає нове покоління, яке пише не тільки про міфічні чи зоряні світи, а й торкається тем, близьких не просто «людям», а конкретно – читачу 2021 року.
Хтось із цих авторів тільки почав писати, хтось вже встиг завоювати маленьку армію прихильників. Саме такі імена ми й зібрали під цією палітуркою!

8,50 €

ISBN 978-617-7952-08-3
Тверда палітурка, 298 сторінок.
У цій збірці – тридцять одна історія від нової генерації українських фантастів та фантасток. Вони розповідають про сучасні проблеми, за які болить кожному із авторів.
Різні жанри фантастики, різні теми, але одна спільна ідея: Україна була, є і буде. Допоки ми будемо за неї боротися.

8,00 €

ISBN 978-617-7952-06-9
Тверда палітурка, 270 сторінок.
Ласкаво просимо до Корчми «Чумацький шлях»! Тут завжди фантастичне меню – та й історії за столом розповідають незвичайні!
Як узвар скромного фермера може вплинути на події російсько-української війни? Шніцелі, які можуть змінити світ; космічні авантюристи, що приховують секретні дідівські соуси; прокляття, яке сотні років підживлює святкова їжа – ці та інші історії розповідають про неймовірні страви та місця їхнього приготування.
Такої фантастики ви ще не куштували!

8,00 €

ISBN 978-617-7952-12-0
Тверда палітурка, 260 сторінок.
Це не просто книжка, це — ключ до майбутнього, який уже лежить у руках інженерів-науковців… Українських інженерів! І ми впевнені: якщо вчені і зможуть врятувати світ від технологічної катастрофи, наші спеціалісти стоятимуть у лавах цих учених як рівні серед рівних, а наші люди одними з перших отримають змогу оцінити всі новітні блага цивілізації.
На тім стоїмо і про те пишемо!

8,00 €

ISBN 978-617-520-314-9
Тверда палітурка, 276 сторінок.
Останній бій – це той, де зможеш нарешті померти.
Вони прагнуть герцю, бо світ вогняних котів змінився безповоротно: світ вогненних вулканів, світ вільного Полум’я, світ гарячої магії… Світ, де були сім’я, мета, пристрасть, свобода, загинув. Тепер лишається вмирати, повертаючись знову і знову, але ніколи не вмерти остаточно – бо немає більше смерті.
Але якщо почати звіддавна, з тих днів, коли ніхто не вірив у війну, коли Полум’я живило кожного, може, вдасться виграти останній бій? Той, де зможеш нарешті воскреснути по-справжньому.

6,50 €

ISBN 978-617-7952-13-7
М’яка палітурка, 248 сторінок.
Російсько-українська війна триває вже дев’ятий рік.
Які «нестандартні» засоби допомагають винищувати ворожу бойову техніку та снайперів? Куди відлітають душі загиблих захисників України? Яким чином можна зруйнувати Мордор, і що робити з його населенням? Та чому не варто довіряти мешканцям кремлестану, навіть коли вони прикидаються цивілізованими.
У нашій книзі зібрані мілітарно-фантастичні оповідання Вікторії Штепури – переможниці й призерки багатьох конкурсів, а також її нові твори та повість, яка написана у співавторстві з Аллою Марковською.

Для замовлення книжок заповніть, будь ласка, форму:

Електронка

Електронна книжка – це зручно!

Вона завжди з вами, будь то в телефоні, планшеті, читалці чи на компі. З будь-якого свого девайсу ви можете продовжити читання з того місця, де зупинилися. 

До повної перемоги усі електронні книжки ТО ЛІТавиця є безкоштовними для читачів з України!

Читачі з-за кордону можуть придбати книжки за звичайною ціною. Усі зібрані таким чином кошти йдуть на допомогу ЗСУ.