13 Грудня, 2021

Хо-хо-хо

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів

Мало хто знає, що Санта-Клаус каже не просто «Хо-хо-хо», а намагається вимовити «Хо-хо-холодно». Тому вештається крізь комини, щоб якось зігрітися.

Але цього разу Санта-Клаус затинався зовсім не від холоду.

— Гоб-гоб-гобґобліни, — приречено видихнув Санта-Клаус.

Смуглі нахаби обступили гостя. Хоч вони діставали йому всього до поясу, але від них йшла загроза, від якої схолола кров в жилах, а зуби мимохіть вистукували чечітку. Навіть комин затріпотів язиками полум’я, наче зловтішаючись. А вітер журливо завив у димоході.

— Що це за гном-переросток до нас завітав? — на нахабних пиках хижо засяяли зелені очиська.

Найбільш посміхався найвищий гобґоблін, настільки широкий у плечах, що здавався квадратним. Але це була зовсім не та дружня посмішка, що вселяє довіру.

Санта-Клаус краєм ока скосився в список адрес. Помилки все ж не було. Але як, як навіть один із гобґоблінів примудрився заслужити подарунок?!

Тікати б, не озираючись, але зайві кілограми не дадуть жваво вилізти димоходом. Може, вдарити крайнього гобґобліна лантухом із подарунками й кинутися в утворену прогалину?

Як навмисно, квадратний гобґоблін висунувся вперед, наче попередив спробу втечі. А такого й танком не зіб’єш, не те що якимось лантухом із подарунками.

— Хто з вас Піпін? — просипів Санта-Клаус.

Раптом гобґобліни перестали загрозливо посміхатися й мовчки розступилися. Позаду них стояв курдуплик навіть за гобґоблінськими мірками. Відчини квартирку і його спокійно видує.

Санта-Клаус нетвердо підійшов до курдуплика, вручив подарунок, запакований майстрами-ельфами в криваво-червону обгортку, і запитав:

— Чому всі притихли?

— А вони мене бояться, — серйозно відповів курдуплик.

— Що, невже всі? — зміряв поглядом ще раз гобґоблінятко Санта-Клаус.

— Усі, — зовсім не смутився той. — І навіть мускулистий Ронні.

Курдуплик кивнув на квадратного гобґобліна біля комину.

— Як тобі це вдалося? — здивувався Санта-Клаус.

— Просто я завжди замовляю правильні подарунки. А з ними не потрібно навіть себе погано вести, щоб тебе поважали, — скромно відповів курдуплик і витягнув із обгортки анігілятор.

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів