13 Грудня, 2021

Фея для дорослої дівчинки

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів

         Снофля сиділа на скляному будиночку, який висів на найгарнішій ялиновій лапі. Вона мотиляла своїми стрункими ніжками і обмірковувала дуже складну ситуацію.

         Новорічній іграшці, на якій сиділа фея, було сто років з гаком. А от хазяйка її – дуже молода і дуже симпатична. Просто їй не щастило по життю. Снофля з ніг збилася, намагаючись це виправити. А Марина хоче бути щасливою. Та що робити з людиною, яка не вірить у знаки,  не бажає зустріти принця і навіть не загадує бажання у новорічну ніч?! Але як не крути, Снофля – новорічна фея, і їй не личить складати руки!

         Першого разу Снофля зіштовхнула Марину з красенем, який розсипав її пакет з мандаринками. Але дівчина йому не дозволила навіть допомогти зібрати оранжеві м’ячики, не те що провести додому!

         Потім фея надіслала на пошту дівчини листа з пропозицією роботи у модному журналі. Марина давно про це мріяла. Та зараз вона вирішила, що це спам, і видалила лист. Аргумент був простим – вона, бачте, не надсилала туди свого резюме. Значить, вони не могли про неї дізнатися і запропонувати роботу!

     Втретє, новорічна фея втрутилася у сон Марини і транслювала дівчині ідею ілюстрації для новорічної афіші. Марина, наче пройнялася цим, і, прокинувшись, одразу почала малювати. Але по закінченні роботи порвала її і викинула. Виявилося, що художниці не сподобалася кольорова гама.

       І от зараз Снофля розробляла безпрограшний план, адже до свята залишилося лише два дні. Нарешті фея тихенько замугикала собі під ніс заклинальну пісеньку і  клацнула пальцями. У двері Марининої квартири подзвонили. Дівчина відкрила двері та побачила на килимку під дверима маленький коробочок. Марина взяла його до рук і відкрила. Там сиділо крихітне кошенятко. А до нашийника була прикріплена листівочка: «Тепла і щастя у НР». На коробочці була вказана адреса. Та не Маринина, а сусіднього будинку – кур’єр помилився буквою! Марина зітхнула, погладила маля:

          –       Ходімо шукати твоїх справжніх господарів.

       Через кілька хвилин дівчина з коробочком в руках стояла перед тим самим чоловіком, якому вона не дозволила себе провести кілька днів тому.

          –       Вас удвох треба на світлину «Та, що приносить щастя» – широко посміхнувся він.

        А новоріччя Артем разом із Снуриком прийшли святкувати до Марини. Дівчина подарувала їм казковий пейзаж. Він незабаром прикрасить свіжий номер того самого журналу.

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів