20 Грудня, 2021

Подарунки несвятих

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів

–          Давай цього разу домовимось. Ти мені сертифікат, я тобі теж. Сайт і суму обирай сама. – губи аж лоскочуть вухо, вже не до думок.

–          Або посиланнячко? – поцілунок в шию

–          -Можна й так, кицю. Ти у мене найкрасивіша, але я не хочу помилитись з розміром, як минулого разу. – руки обох мандрують по тілах протилежних,

–          Чи так, як першого разу?  – синхронні посмішки.

–          Мила, тобі ж пасувало те коротке волосся , а старий годинник ми не лише викупили, але й новий у мене з’явився згодом, завдяки тобі ж– пестить таке знайоме й рідне тіло, зі шрамиками, родимками й розтягненнями шкіри .

–          Отож,  – видихає.

Губам вже є чим зайнятись, окрім розмови.

На ранок Оксана сиділа перед компом й обирала між пропозиціями магазинів. Але ж сюрпризу не буде! Хіба порівняєш цьогорічний Новий рік з емоціями перших подарунків. І прикрих помилок уникнути б на свята – бо як сварились, коли він подарував сковорідку, а вона хотіла сережки. Чи замала білизна та незручні підбори у черевичок? А як її сором брав, що таки підвів консультант з  технікою!

Що це?

На пошту прийшла рекламна пропозиція «Наша нова розробка дозволить вгадати потаємні бажання. Жодної небезпеки для особистої інформації – пристрій фільтрує думки співрозмовника, досить непомітно покласти поруч. Далі на екрані бачите лише картинку з бажанням та підпис, ніяких імен. Перші 12, хто відгукнеться – отримають безкоштовно на правах бета-тестерів»

Це пастка! Але палець натиснув вже клавішу на «згода».

Того ж вечора чорний пакуночок тримала в руках. За Петром ходила два дні назирці. Список бажань ріс і дивував. Котлети? Київський торт? Збірка поезії? Калейдоскоп? Такі дрібниці?

Але чому б і так? Тим паче, що Петро дивував – як доречно приніс розмальовку! А ота прогулянка в парку, коли каталися мов дітлахи. Щастя!

На третій день побачила свій пристрій в його руках. Спалилася! Як?

Перевірила свою кишеню – на місці.

–        Я мушу тобі зізнатись.

–        І я тобі.

Два пристрої. Одне бажання.

Бути разом.
Ще мить – і подив. Де гаджети? Які гаджети?

На столі замість олів’є – Київський торт. Чоловік грається калейдоскопом, дружина малює. Зрештою, можна побути несвятими. Щодня й на свято.

У засекреченій лабораторії з нейропсихології втомлений співробітник обробляє дані з гаджетів, навалених купою. Поруч перекладач-контактер, який допомагає написати звіт. Інша цивілізація й високі контакти.
 – То що у висновку писати?

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів