26 Січня, 2023

Початок Шляху

Від ЛІТавиця

Фантастичні повісті у віковій категорії янг-едалт

 

Конкурс “Вийти за межі”, який ми провели минулого року, показав, як багато цікавих історій готові розповісти українські автори в об’ємі повісті. Проте стало також очевидно, що оцінювати, а тим паче просувати геть різнорідну велику форму – задача нелегка. Ціна потрапляння на “не свого” читача завелика. Що ж робити? Звісно, звузити тематичні рамки!

ЛІТавиця знову оголошує конкурс фантастичних повістей – і запрошує вас до одного з найпопулярніших піджанрів!

Література для підлітків та молоді, або янг-едалт – те, що цікавило, цікавить і буде цікавити величезний відсоток людства! Кожен з нас читав ці книжки: історії про дорослішання і пошуки себе, незвичайні обставини і перше кохання, складні вибори і зміни, крізь які проходять підлітки та молоді люди. Звісно, й читачі постарше із задоволенням занурюються у яскраві пригоди і почуття, які навряд чи повториш у зрілому віці 🙂

Адже що може бути захопливіше, важче, цікавіше, смішніше, складніше, а часом й страшніше, ніж ПОЧАТОК ШЛЯХУ?

 

Втім, обмежень за піджанром фантастики не буде: ми вітаємо все від фентезі до горору і містики, від наукової фантастики до альтісторії. І жодних обмежень за темою: наші реалії, вигадані чи альтернативні світи, історія, сучасність чи майбутнє у фантастиці! – головне, щоб ваші історії були розраховані на читачів 12-20 років (або більше))

 

Ми би хотіли, щоб ця історія була захоплюючою та напруженою, щоб у ній діяли цікаві та об’ємні персонажі і, головне, у ній було над чим подумати!

Ну й, звісно, щоб вона була фантастичною, а не лише описувала героїв у фантастичному антуражі. Фантастичний елемент обов’язково має бути сюжетотворчим!

 

До конкурсу запрошуються оригінальні прозові твори українською мовою, обсягом від 80 до 200 тисяч знаків із пробілами.

На конкурс приймаються повісті, які раніше не публікувалися або були опубліковані частково (не більше 20% об’єму). Повість може бути допущена до конкурсу, якщо твір був частково опублікований, але автор на період конкурсу змінив його назву і найбільш упізнавані імена та назви.

Обов’язкова відповідність об’єму і наявність фантастичного припущення.

Вітаються тексти, які змушують читача замислитися (фінальне журі буде звертати увагу на цей критерій).

 

Конкурс буде проходити у два етапи: відбірковий (самосуд учасників) та фінальний (редколегія/журі).

 

На першому етапі учасники мають подати СИНОПСИС повісті і ОЗНАЙОМЧИЙ УРИВОК. 

Цей етап проходитиме в анонімному режимі для того, щоби самосуд пройшов якомога більш неупереджено. Авторство поданих  творів буде розкрите одразу після завершення першого етапу. 

Синопсис має містити стислу розповідь про світ, в якому відбуваються події (якщо це потрібно), про основні перипетії сюжету, головних героїв та їхній шлях до розв’язки. Синопсис має ПОВНІСТЮ розкрити сюжет, не лишаючи частину подій “за кадром” (без інтриг на кшталт “а як виплуталися герої з цієї ситуації, ви дізнаєтеся у повній версії”).

Після початку конкурсу синопсис слід буде надіслати на редакційну пошту litavytsia@gmail.com із зазначенням назви вашого твору в темі листа.

 

Про різницю між синопсисом і анотацією ми розповідали у цій статті 

 

Ознайомчий уривок натомість має містити не більше 20% об’єму повісті (16-40 тисячі знаків). Автор сам обирає, де зупинитися в межах цього ліміту, але уривок має бути інтригуючим, мотивувати продовжити читання! Уривок бажано (хоча й необов’язково) брати з початку твору. Але читання ми все ж починаємо з першої сторінки, тож уривки з початку повісті вітаються!

Ознайомчий уривок слід буде подавати через форму подачі на сторінці конкурсу (коли вона відкриється).

 

Ознайомчий уривок буде доступний для читання усім відвідувачам сайту, а синопсиси отримають лише конкурсанти, які братимуть участь в голосуванні. Це необхідно, щоб не “світити” сюжети повістей широкому загалу.

Перший етап допоможе учасникам ознайомитися з сюжетом, структурою і художніми якостями повістей, але не читати подані твори цілком (бо це важка робота, яка вимагає багато часу).

У разі, якщо творів буде подано багато, 1 етап пройти в 2 тури.

 

За підсумками першого етапу буде відібрано повісті, які братимуть участь у 2-му етапі.

 

Під час другого етапу журі оцінить повні тексти обраних повістей.

По результатам цього, фінального, туру буде обрано 1-3 повісті, які ми надрукуємо в рамках серії “Generation Next української фантастики” (окремо чи під однією палітуркою, залежно від жанру і об’єму творів-переможців).

 

Прийом творів розпочнеться о 00:00 годин 1 травня 2023 року.

Закінчення прийому – о 20:00 31 серпня 2023 року.

Увага! Ви можете подати заявку на участь (ознайомчий уривок+синопсис) навіть якщо ваша повість ще не дописана. Але на момент закінчення прийому повний текст повісті має бути надісланий на пошту редколегії.

Перший етап голосування триватиме у вересні 2023 року. Залежно від кількості поданих творів та загальної ситуації ми додатково оголосимо чіткі дедлайни.

 

Тур 1 Першого етапу голосування триватиме до 20:00 18 вересня (понеділок).

Учасникам необхідно прочитати ознайомчі уривки й синопсиси творів, які вони бачать у вкладці “Голосування” та по кожному з творів відповісти на питання: “Чи хочете ви бачити цей твір у півфіналі?” (Так/Ні).

Оцінити необхідно всі твори у вкладці (15 творів), обовʼязково має бути присутня щонайменше одна відповідь “так” та одна “ні”.

Змагання в цьому турі ведеться всередині груп, з кожної групи до 2 туру (півфіналу) проходить 7+ творів (сім творів, що отримали найбільшу кількість “так” в своїй групі + додатково усі твори з групи, які набрали однакову кількість “так” із сьомим місцем у своїй групі).

 

Півфінал (2 тур) першого етапу триває з 19 вересня до 20:00 9 жовтня (понеділок)

Учасникам необхідно прочитати ознайомчі уривки й синопсиси творів, які вони бачать у вкладці “Голосування” та по кожному з творів виставити оцінку від 10 до 1 (10 – тим, які сподобалися найбільше, 1 – найменше).

Оцінити необхідно всі твори пів фіналу, окрім свого (28 творів), обовʼязково має бути присутня щонайменше одна оцінка кожного номіналу.

Змагання в цьому турі ведеться серед усіх пів фіналістів, до фіналу (журейський етап) проходить 10+ творів (десять творів, що отримали найбільшу кількість балів + додатково усі твори, які набрали однакову кількість балів із десятим місцем).

 

Другий (суддівській) етап – жовтень-30 листопада 2023 року

Судді оцінюють твори-фіналісти по 10-ти бальній системі (аналогічно тому, як учасники робили на півфінальному етапі), але читають повні тексти. Голосування відбувається в двіжку конкурса. Коментарі й свої враження судді викладатимуть, кому де зхручно, а ми принесемо сюди посилання на них.

 

Оголошення результатів – грудень 2023 року.

Журі конкурса (за алфавітом):

 

 

Яна Грищенюк

Власниця кращої у Києві (за версією Вибір року 2022) коміксарні Top Comics, яка з першого дня продає комікси і книги лише українською. За освітою – психологиня, але від дитинства захоплена фантастикою і літературою загалом.

лінк

 

Валентина Захабура

Письменниця із солідними нагородами, бібліотекарка, читака, мандрівниця – і трошки інструктор з такмеду, бо війна.

лінк

 

 

Інна Ковалишена

Письменниця, історикиня, геймдизайнерка. Авторка підліткового фентезі та книги «Крута історія України», що увійшла до короткого списку дитячої Книги Року ВВС.

лінк

 

 

Катерина Новак

Редакторка та проектна менеджерка видавництва «Ранок», фанатка sci-fi і фентезі, ентузіастка розвитку вітчизняної літератури цих жанрів.

лінк

 

 

Юлія Оскольська

Книжкова редакторка, авторка навчальних курсів для письменників-початківців, дослідниця українського національного міту – як ми розказуємо історії і як історії створюють нас. Вдруге судить конкурс повістей

лінк

 

Юлія Типусяк

Книгоблогерка, авторка каналу «ПРОЛІТ» на ютубі. За освітою — магістр української філології.

лінк

 

 

Остап Українець

Співавтор проєкту “Твоя Підпільна гуманітарка”, літературознавець, письменник.

лінк

 

 

 

 

Члени журі не беруть участі в конкурсі!

 

За результатами конкурсу від 1 до 3 повістей буде видано в рамках серії “Generation Next української фантастики” (окремо чи під однією палітуркою, залежно від жанру і об’єму творів-переможців). Автори переможних творів отримають авторські примірники (5 шт) і, після розпродажу тиражу, грошову винагороду. У тому випадку, якщо видання буде комерційно успішним, автори також матимуть роялті.

В конкурсі може взяти участь будь-хто, незважаючи на місце проживання.

Від кожного автора приймається один твір, рахуючи співавторські.

 

Обов’язковою вимогою для учасників є згода на плідну співпрацю з редактором у разі, якщо ваш твір буде відібрано до друку! 

 

Натхнення і успіхів!

 1.    

  Автори і твори

В Конкурсі повістей Творчого об’єднання «ЛІТавиця» можуть брати участь літературні твори українською мовою (лише проза в будь-якому піджанрі фантастики), обсягом від 80 000 до 200 000  символів, рахуючи пробіли (за лічильником Word).

1.1. Беручи участь у конкурсі, Автор надає дозвіл на  публікацію твору та його уривків у збірках/сольних виданнях та на сайті/у соціальних сторінках ЛІТавиці на умовах, зазначених в описі конкурсу.

1.2. На момент подачі оповідання на конкурс Автору має виповнитися 18 років.

1.3. Громадянство та місце проживання Авторів не мають значення.

1.4. Участь в конкурсах безкоштовна.

1.5. Автори можуть презентувати на Конкурсах оповідання, написані особисто або в співавторстві.

1.6. Співавтори беруть участь в Конкурсі як одна особа – колективний Автор. Співавторські твори розглядаються за тими ж правилами, які визначені для індивідуальних Авторів.

1.7. Повісті зараховуються лише на поточний конкурс.

1.8. Автор може подати на Конкурс не більше ніж 1  (одну) повість з одного конкурсного акаунту. Спроби збільшити кількість поданих оповідань з використанням додаткових акаунтів заборонені, порушники відстежуються Адміністрацією і дискваліфікуються.     

 1.    

  Теми і жанри

Регулярні Конкурси «ЛІТавиці» мають визначені теми (можлива також вільна тема), але немає обмеження по жанрах. Заявлені теми можуть бути розкриті в будь-якому із жанрів фантастики.

В жанрових конкурсах «ЛІТавиці» тема творів довільна, але всі вони мусять відповідати заявленому жанру.

Уважно читайте умови Конкурсів, в яких плануєте взяти участь!

 1.    

  Як подати повість на Конкурс

Реєстрація повістей, які братимуть участь в Конкурсі, відбувається в терміни, визначені в об’яві про проведення поточного Конкурсу.

Автори завантажують ознайомчі уривки конкурсних творів на сайт самостійно. Форма для завантаження конкурсних творів з'явиться на сторінці конкурсу, коли буде відкрито прийом робіт.

Файли з синопсисом та повним текстом повісті Автори надсилають на адресу електронної пошти ЛІТавиці (litavytsia@gmail.com) - примітка: якщо ми до початку конкурса не встигнемо зробити цей функціонал в формі подання роботи

В разі виникнення утруднень із реєстрацією на сайті або завантаженням конкурсних оповідань звертайтеся до Адміністрації.

 


 1.  Преномінація

Всі твори перед зарахуванням на Конкурс проходять преномінацію.

Адміністрація має право не допустити оповідання до участі в Конкурсі з наступних причин:

 • відсутність фант. елементу;
 • невідповідність формату Конкурсу за обсягом тексту;
 • відсутність синопсису або повного тексту повісті;
 • значна слабкість із літературної точки зору;
 • компіляція або безсумнівна переробка відомого твору;
 • твори, які були раніше опубліковані онлайн в обсязі, більшому ніж 20% від розміру повісті, і визначаються пошуковими системами;
 • твори, які містять ненормативну лексику, порнографію, смакування насильства;
 • заклики до національної, соціальної або релігійної ворожнечі (в межах, визначених чинним законодавством України);
 • ознаки антиукраїнської пропаганди.

Що є «ненормативною лексикою», «порнографією» і «ворожнечею» – вирішує Адміністрація. Втім, Адміністрація ЛІТавиці може поставити учаснику, який розміщує конкурсну роботу, додаткові запитання та запропонувати відредагувати необережний фрагмент тексту або усунути незначні недоліки.

У разі відмови в прийнятті оповідання на Конкурс Адміністрація не зобов’язана пояснювати своє рішення. Відмова в зарахуванні твору на Конкурс не може бути оскаржена Автором.

 1.    

  Розгляд творів, поданих на Конкурс

При надходженні твору на Конкурс можлива реалізація одного з варіантів:

а) твір перебуває на стадії розгляду (преномінації);

б) твір  прийнятий на Конкурс;

в) твір не допускається до участі в Конкурсі;

Після подання твору на розгляд Авторам рекомендують уважно стежити за оголошеннями на сайті та приватними повідомленнями в чаті.  Можливо, там з’явиться важлива інформація, яка стосується їх особисто.

 1.    

  Анонімність

Заради об'єктивності голосування самосудний етап Конкурсу проводиться анонімно. 

Розкриття особи Автора на будь-якому етапі Конкурсу, який передбчає обов'язкову анонімність призводить до дискваліфікації (твір знімається з Конкурсу).

 1.    

  Формат проведення Конкурсів

Конкурс повістей проводиться в два тури.

 

 1.     

  Оцінювання творів

8.1. Перший етап Конкурсу повістей ЛІТавиці самосудний, на ньому уривки з творів та синопсиси оцінюють самі учасники.

8.2. Участь в оцінюванні є обов’язковою. Автору треба уважно прочитати всі твори, подані на Конкурс, і оцінити їх за певною атестаційною шкалою.  Якщо Автор не подав свої оцінки до граничного терміну, визначеного регламентом поточного Конкурсу, він і його твори вибувають з Конкурсу.

8.3. На початку самосудного етапу Конкурсу учасники отримують докладні інструкції стосовно правил і термінів оцінювання. Якщо їм щось буде незрозуміло, вони також можуть звертатися за консультаціями і допомогою до Адміністрації.  

8.4. Другий етап (Фінал) Конкурсу повістей ЛІТавиці оцінює журі, оцінювання відбувається за повним текстом повісті.

8.5. Члени журі можуть, але не зобов'язані давати відгуки чи рецензії на прочитані ними твори. Але такі відгуки, хоча би й короткі, вітаються.

 1.    

  Спілкування і коментування

«ЛІТавиця» - творчий осередок, який працює на засадах взаємної поваги, доброзичливості, цікавого спілкування однодумців і корисного навчання. 

9.1. Комунікація мусить відбуватися в чемній формі. Ненормативна лексика, образи інших учасників або Адміністрації караються баном.

9.2. Активне коментування і рецензування творів інших учасників щиро вітається. Кожному Автору цікаво почути відгуки на свої твори, а найкращий засіб їх отримати – надавати щонайбільше відгуків іншим. Відповіді на відгуки – також вияв чемності.

9.3. Сучасна фантастика має кількадесят жанрів, і всі вони рівноправні. Не варто критикувати твір лише за те, що він належить до жанру, який вам не до вподоби.

9.4. Критичні коментарі мусять бути конструктивними. Вислови на кшталт «це якась маячня» і «навіщо це взагалі написано» неприпустимі. Якщо вам щось не подобається, поясніть, що саме. Критичні коментарі не мусять містити образ, лайки, зневаги або зверхності.

9.5. Не варто ображатись на критику. Болісне ставлення до критичних зауважень – головне гальмо на шляху літературного прогресу.

9.6. В коментарях оповідань мова мусить йти саме про оповідання. Для інших тем є різноманітні розділи форуму, зокрема «Базікалка».

 1.    

  Авторське право

Авторське право на оповідання/дописи, розміщені на сайті «ЛІТавиці», належить Авторам.

10.1. Розміщуючи твори/дописи на сайті, учасник запевняє «ЛІТавицю», що він є власником авторських прав на них або має право на використання їх у такий спосіб.

10.2. У разі порушення авторських прав третіх осіб учасником, який розмістив твір/допис на сайті «ЛІТавиці», Адміністрація  відповідальності за це не несе. При надходженні скарги на порушення авторських прав щодо якогось із творів/дописів особи, зареєстрованої на сайті, оскаржений твір/допис буде негайно видалено з сайту. У разі виявлення повторних порушень така особа буде позбавлена права брати участь в заходах  «ЛІТавиці» і  розміщувати на сайті будь-які дописи.

10.3. Публікації на сайті ЛІТавиці є безгонорарними (за винятком окремо анонсованих випадків).

Фінал - журі
Всього робіт 83 Грають в турі 11 Не грають 72Всього авторів 66 Грають в турі 7 Повністю проголосували 3
Назва роботиАвторГолосиТриває 3 тур голосування
Фінал
Моя сім`я та інші марсіани Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 174 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (13) Ні (2) Голосів (15)
Серце Лісу Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 193 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (13) Ні (3) Голосів (16)
Думай вгору! Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 191 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (9) Ні (6) Голосів (15)
Мара Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 174 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (9) Ні (6) Голосів (15)
Наречена чаклуна Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 205 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (13) Ні (2) Голосів (15)
Нівелір Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 223 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (12) Ні (3) Голосів (15)
Смарагдовий птах Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 210 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (13) Ні (3) Голосів (16)
Прийдешні Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 194 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (12) Ні (3) Голосів (15)
Дорога Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 181 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (10) Ні (5) Голосів (15)
Металевий дракон Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 194 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (11) Ні (4) Голосів (15)
Точка зникнення Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуРезультати приховані до кінця 3 туру2 Тур: Сума ( 184 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (11) Ні (4) Голосів (15)
Не беруть участь
Як відьма чорта викликалаІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Хто змінює світ? Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (9) Ні (6) Голосів (15)
"Цілуй, Лоло, цілуй!"Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (4) Ні (11) Голосів (15)
Всесвіт Ємельянова. ПіфагорІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
CеленаІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Цвіт папороті Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (9) Ні (6) Голосів (15)
Менталес Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (3) Ні (12) Голосів (15)
Біла КімнатаІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Прокляття крові Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (5) Ні (10) Голосів (15)
Наодинці з собоюІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Сьомий ЕдемІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Таємниці містечка Великий камінь: Вожак. Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (7) Ні (9) Голосів (16)
ДЕВ'ЯТА ПЛАНЕТА Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (4) Ні (11) Голосів (15)
Замежів’я Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (6) Ні (9) Голосів (15)
Апельсинові кісточкиІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Майже дитяча гра Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (5) Ні (11) Голосів (16)
Меч дракона Олдера. Дракон та Птаха. Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (3) Ні (13) Голосів (16)
Хочу туди, де ...Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Ворог твого ворогаІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Космічний переселенець Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 127 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (6) Ні (9) Голосів (15)
Потойбіччя. Повість перша. МараІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Сирота Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 157 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (11) Ні (5) Голосів (16)
Фрінденленд Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (4) Ні (11) Голосів (15)
До життя - один міст Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 162 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (11) Ні (4) Голосів (15)
Королівство під кущем бузку Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 160 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (10) Ні (5) Голосів (15)
Серце Янгола Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (4) Ні (12) Голосів (16)
Червона кровІм'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (8) Ні (8) Голосів (16)
Відважні світляки: таємний похід в країну ельфів Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 154 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (9) Ні (6) Голосів (15)
Диваки з вулиці ілюзій Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 119 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (9) Ні (6) Голосів (15)
ВибірІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Завжди був ранокІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Якщо поруч немає пророків, то Бог – я Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (8) Ні (7) Голосів (15)
Паралельні Вогні Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 154 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (10) Ні (5) Голосів (15)
КЛЮЧ ВІД СІРОЇ ВЕЖІ або ПОРЯТУНОК ІВАНКИ Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (3) Ні (12) Голосів (15)
Ескіз Смерті Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 99 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (10) Ні (5) Голосів (15)
Мистецтво тонкої грані: Піковий тузІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
3:33Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Покликання Тоні Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 161 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (13) Ні (3) Голосів (16)
Вітаю в моєму світі, онучку. Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (2) Ні (13) Голосів (15)
«BLABLABLA» Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (6) Ні (9) Голосів (15)
Будинок на околиці Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (5) Ні (10) Голосів (15)
Чайники (не) літають Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 169 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (10) Ні (5) Голосів (15)
НАЗАВЖДИ Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (6) Ні (9) Голосів (15)
Схованка моїх світів Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 135 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (9) Ні (6) Голосів (15)
Порцелянова Душа. Книга перша Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 138 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (8) Ні (7) Голосів (15)
ВідступникиІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Привілеї Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (3) Ні (12) Голосів (15)
Через Калинів Міст Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (3) Ні (12) Голосів (15)
Мій безкінечний дім Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 90 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (6) Ні (9) Голосів (15)
Колекціонер спогадів Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (4) Ні (11) Голосів (15)
Привид-некромант Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (3) Ні (13) Голосів (16)
ФронтирІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Кодове слово — волейбол Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (5) Ні (10) Голосів (15)
Дорога до мрії Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 126 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (12) Ні (4) Голосів (16)
Оракул Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 143 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (12) Ні (4) Голосів (16)
Тео Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (5) Ні (10) Голосів (15)
Спеціаліст з поверненняІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Бурштиновий спадокІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Переродження Р.1Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Хлопчина, кристал та Нескінченний Океан Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 123 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (9) Ні (6) Голосів (15)
До та після нашої ери Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (6) Ні (9) Голосів (15)
Загублений у майбутньому Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 160 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (10) Ні (5) Голосів (15)
Землі немає Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (5) Ні (10) Голосів (15)
Дерево душІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Війна Медуз Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (4) Ні (11) Голосів (15)
Шанс Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 122 ) Голосів ( 28 )1 Тур: Так (10) Ні (6) Голосів (16)
Дякую, Пол МалазіяІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Вбивство за сюжетом Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (4) Ні (12) Голосів (16)
Стражденна МакумбаІм'я Автора приховано до закінчення конкурсуПорожньо :'(Порожньо :'(
Знедолені Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (7) Ні (8) Голосів (15)
Пірнаючи у книги Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (4) Ні (11) Голосів (15)
Захисниця Землі Ім'я Автора приховано до закінчення конкурсу2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )1 Тур: Так (2) Ні (14) Голосів (16)
Назва роботиГолосуванняТриває 3 тур голосування
У Вас немає робіт, за які можна проголосувати