19 Січня, 2022

Вийти за межі

Від Trebraruna

Кому затісно в рамках оповідання? У кого в шухляді давно лежить фантастична повість? Хто ніяк не збереться дописати свою фантастичну повість, бо куди ж її подіти? Ця проблема вирішена! Несіть її до нас!

ЛІТавиця оголошує конкурс фантастичних повістей! Жодних обмежень за піджанром фантастики: від фентезі до горору і містики, від наукової фантастики до альтісторії.

Жодних обмежень за темою: наші реалії, вигадані чи альтернативні світи, історія, сучасність чи майбутнє у фантастиці!

Але ми би хотіли, щоб ця історія була захоплюючою та напруженою, щоб у ній діяли цікаві та об’ємні персонажі і, головне, у ній було над чим подумати!

Ну й щоб вона була фантастичною, а не лише описувала героїв у фантастичному антуражі. Фантастичний елемент обов’язково має бути сюжетотворчим!

 

До конкурсу запрошуються оригінальні прозові твори українською мовою, обсягом від 80 до 200 тисяч знаків із пробілами.

На конкурс приймаються повісті, які раніше не публікувалися або були опубліковані частково (не більше 20% об’єму). Повість може бути допущена до конкурсу, якщо твір був частково опублікований, але автор на період конкурсу змінив його назву і найбільш упізнавані імена та назви.

Увага! Повість має бути самостійним твором. Навіть, якщо вона належить до циклу, вона має читатися як окремий твір, без будь-яких відсилок до інших частин циклу. Якщо ви вважаєте, що ваша повість відповідає цим критеріям, то майте на увазі, що вимоги щодо анонімності до частини циклу, інші твори з якого були засвічені, такі самі як і до опублікованих частково творів. Тобто назва твору, упізнавані імена та назви змінені на період конкурсу.

Обов’язкова відповідність об’єму і наявність фантастичного припущення.

Вітаються тексти, які змушують читача замислитися (фінальне журі звертатиме увагу на цей критерій).

Конкурс буде проходити у два етапи: відбірковий (самосуд учасників) та фінальний (редколегія/журі).

З метою дотримання неупередженості як на етапі самосуду, так і на етапі журейському, конкурс проходитиме в анонімному режимі!

 

На першому етапі учасники мають подати СИНОПСИС повісті і ОЗНАЙОМЧИЙ УРИВОК. 

Синопсис має містити стислу розповідь про світ, в якому відбуваються події (якщо це потрібно), про основні перипетії сюжету, головних героїв та їхній шлях до розв’язки. Синопсис має ПОВНІСТЮ розкрити сюжет, не лишаючи частину подій “за кадром” (без інтриг на кшталт “а як виплуталися герої з цієї ситуації, ви дізнаєтеся у повній версії”).

Синопсис слід надсилати на електронну пошту litavytsia@gmail.com із зазначенням назви вашого твору в темі листа.

Про різницю між синопсисом і анотацією можна прочитати в цій статті.

Ознайомчий уривок натомість має містити не більше 20% об’єму повісті (16-40 тисячі знаків). Автор сам обирає, де зупинитися в межах цього ліміту, але уривок має бути інтригуючим, мотивувати продовжити читання! Уривок бажано (хоча й необов’язково) брати з початку твору. Адже читання ми все ж починаємо з першої сторінки, тож уривки з початку повісті вітаються!

Уривок слід подавати через звичну форму подачі робіт.

Ознайомчий уривок буде доступний для читання усім відвідувачам сайту, а синопсиси отримають лише конкурсанти, які братимуть участь в голосуванні. Це необхідно, щоб не “світити” сюжети повістей широкому загалу.

Перший етап допоможе учасникам ознайомитися з сюжетом, структурою і художніми якостями повістей, але не читати подані твори цілком (бо це важка робота, яка вимагає багато часу).

За підсумками першого етапу буде відібрано повісті, які братимуть участь у 2-му етапі.

Під час другого етапу журі оцінить повні тексти обраних повістей.

Журі конкурсу (за алфавітом):

Юрій Височанський

Юрій Височанський – видавець, меценат і власник популярної в Івано-Франківську книгарні «Софія». За освітою – географ. Реалізував низку спільних і власних видавничих проєктів. Кілька з них відзначені літературними преміями.

Любко Дереш

Любко Дереш – прозаїк, есеїст, сценарист, лектор, куратор, розробник інноваційних підходів у творчості.

Ірина Зеленчук

Ірина Зеленчук – книжкова блогерка, авторка ютюб-каналу “Imagination”, одна з організаторок #сучукрліто та Премії КРУК.

Відгук від Ірини

Мія Марченко

Мія Марченко – письменниця, перекладачка. PhD з літературознавства. Лавреатка Корнійчуковської премії та Коронації Слова. Авторка роману-фентезі “Місто Тіней” та інших книжок для дітей і підлітків.

Відгук від Мії

Юлія Оскольська

Юлія Оскольська – книжкова редакторка, авторка навчальних курсів для письменників-початківців, дослідниця українського національного міту – як ми розказуємо історії і як історії створюють нас.

Відгук від Юлії

Катерина Пекур

Катерина Пекур – письменниця, сценаристка, редакторка кіно, співзасновниця творчого об’єднання “ЛІТавиця”.

Відгук від Катерини

Макс Пшебільський

Макс Пшебильський – автор короткої фантастичної прози, багаторазовий призер та переможець різних фантастичних літературних конкурсів. Перекладач, редактор в альманасі РБЖ «Азимут» та ТО «ЛІТавиця», співзасновник творчого об’єднання «ЛІТавиця».

Відгук від Макса

Члени журі не братимуть участі в конкурсі!

 

Прийом творів розпочнеться в травні 2022 року.

Закінчення прийому  в серпні 2022 року.

Увага! Ви можете подати заявку на участь (ознайомчий уривок+синопсис), навіть якщо ваша повість ще не дописана. Але на момент закінчення прийому робіт повний текст повісті має бути надісланий на пошту редколегії.

Перший тур голосування триватиме протягом вересня 2022 року.

Другий тур (робота журі) жовтень-листопад 2022 року.

Оголошення результатів – листопад  2022 року.

Точні дати кожного з етапів повідомимо згодом

За результатами конкурсу від 1 до 3 повістей буде видано в рамках серії “Generation Next української фантастики” (окремо чи під однією палітуркою, залежно від жанру і об’єму творів-переможців). Автори переможних творів отримають авторські примірники (5 шт) і, після розпродажу тиражу, грошову винагороду (розмір винагороди буде уточнений на етапі підготовки до друку). У тому випадку, якщо видання буде комерційно успішним, ми окремо оговоримо з авторами додрук накладу, з якого автори також матимуть роялті.

В конкурсі може взяти участь будь-хто, незважаючи на місце проживання.

Від кожного сольного автора приймається один твір.

У випадку співавторства, співавтори можуть подати один спільний твір з акаунту одного зі співавторів, який голосуватиме від імені співавторів і позбавляється права подавати сольні твори. Решта зі співавторської групи може додатково подати ще по одному сольному твору, загальна кількість творів на одну особу не може перевищувати 2 (1 сольний + 1 співавторський). Обов’язковою умовою подання співавторських творів є інформування про це Координатора конкурсу. 

Обов’язковою вимогою для учасників є згода на плідну співпрацю з редактором у разі, якщо ваш твір буде відібрано до друку! 

Конкурс відбудеться за умови наявності щонайменше 10 (десяти) творів, які успішно пройдуть преномінацію.

Натхнення і успіхів!

 1.    

  Автори і твори

В Конкурсі повістей Творчого об’єднання «ЛІТавиця» можуть брати участь літературні твори українською мовою (лише проза в будь-якому піджанрі фантастики), обсягом від 80 000 до 200 000  символів, рахуючи пробіли (за лічильником Word).

1.1. Беручи участь у конкурсі, Автор надає дозвіл на  публікацію твору та його уривків у збірках/сольних виданнях та на сайті/у соціальних сторінках ЛІТавиці на умовах, зазначених в описі конкурсу.

1.2. На момент подачі оповідання на конкурс Автору має виповнитися 18 років.

1.3. Громадянство та місце проживання Авторів не мають значення.

1.4. Участь в конкурсах безкоштовна.

1.5. Автори можуть презентувати на Конкурсах оповідання, написані особисто або в співавторстві.

1.6. Співавтори беруть участь в Конкурсі як одна особа – колективний Автор. Співавторські твори розглядаються за тими ж правилами, які визначені для індивідуальних Авторів.

1.7. Повісті зараховуються лише на поточний конкурс.

1.8. Автор може подати на Конкурс не більше ніж 1  (одну) повість з одного конкурсного акаунту. Спроби збільшити кількість поданих оповідань з використанням додаткових акаунтів заборонені, порушники відстежуються Адміністрацією і дискваліфікуються.     

 1.    

  Теми і жанри

Регулярні Конкурси «ЛІТавиці» мають визначені теми (можлива також вільна тема), але немає обмеження по жанрах. Заявлені теми можуть бути розкриті в будь-якому із жанрів фантастики.

В жанрових конкурсах «ЛІТавиці» тема творів довільна, але всі вони мусять відповідати заявленому жанру.

Уважно читайте умови Конкурсів, в яких плануєте взяти участь!

 1.    

  Як подати повість на Конкурс

Реєстрація повістей, які братимуть участь в Конкурсі, відбувається в терміни, визначені в об’яві про проведення поточного Конкурсу.

Автори завантажують ознайомчі уривки конкурсних творів на сайт самостійно. Форма для завантаження конкурсних творів з'явиться на сторінці конкурсу, коли буде відкрито прийом робіт.

Файли з синопсисом та повним текстом повісті Автори надсилають на адресу електронної пошти ЛІТавиці (litavytsia@gmail.com) - примітка: якщо ми до початку конкурса не встигнемо зробити цей функціонал в формі подання роботи

В разі виникнення утруднень із реєстрацією на сайті або завантаженням конкурсних оповідань звертайтеся до Адміністрації.

 


 1.  Преномінація

Всі твори перед зарахуванням на Конкурс проходять преномінацію.

Адміністрація має право не допустити оповідання до участі в Конкурсі з наступних причин:

 • відсутність фант. елементу;
 • невідповідність формату Конкурсу за обсягом тексту;
 • відсутність синопсису або повного тексту повісті;
 • значна слабкість із літературної точки зору;
 • компіляція або безсумнівна переробка відомого твору;
 • твори, які були раніше опубліковані онлайн в обсязі, більшому ніж 20% від розміру повісті, і визначаються пошуковими системами;
 • твори, які містять ненормативну лексику, порнографію, смакування насильства;
 • заклики до національної, соціальної або релігійної ворожнечі (в межах, визначених чинним законодавством України);
 • ознаки антиукраїнської пропаганди.

Що є «ненормативною лексикою», «порнографією» і «ворожнечею» – вирішує Адміністрація. Втім, Адміністрація ЛІТавиці може поставити учаснику, який розміщує конкурсну роботу, додаткові запитання та запропонувати відредагувати необережний фрагмент тексту або усунути незначні недоліки.

У разі відмови в прийнятті оповідання на Конкурс Адміністрація не зобов’язана пояснювати своє рішення. Відмова в зарахуванні твору на Конкурс не може бути оскаржена Автором.

 1.    

  Розгляд творів, поданих на Конкурс

При надходженні твору на Конкурс можлива реалізація одного з варіантів:

а) твір перебуває на стадії розгляду (преномінації);

б) твір  прийнятий на Конкурс;

в) твір не допускається до участі в Конкурсі;

Після подання твору на розгляд Авторам рекомендують уважно стежити за оголошеннями на сайті та приватними повідомленнями в чаті.  Можливо, там з’явиться важлива інформація, яка стосується їх особисто.

 1.    

  Анонімність

Заради об'єктивності голосування самосудний етап Конкурсу проводиться анонімно. 

Розкриття особи Автора на будь-якому етапі Конкурсу, який передбчає обов'язкову анонімність призводить до дискваліфікації (твір знімається з Конкурсу).

 1.    

  Формат проведення Конкурсів

Конкурс повістей проводиться в два тури.

 

 1.     

  Оцінювання творів

8.1. Перший етап Конкурсу повістей ЛІТавиці самосудний, на ньому уривки з творів та синопсиси оцінюють самі учасники.

8.2. Участь в оцінюванні є обов’язковою. Автору треба уважно прочитати всі твори, подані на Конкурс, і оцінити їх за певною атестаційною шкалою.  Якщо Автор не подав свої оцінки до граничного терміну, визначеного регламентом поточного Конкурсу, він і його твори вибувають з Конкурсу.

8.3. На початку самосудного етапу Конкурсу учасники отримують докладні інструкції стосовно правил і термінів оцінювання. Якщо їм щось буде незрозуміло, вони також можуть звертатися за консультаціями і допомогою до Адміністрації.  

8.4. Другий етап (Фінал) Конкурсу повістей ЛІТавиці оцінює журі, оцінювання відбувається за повним текстом повісті.

8.5. Члени журі можуть, але не зобов'язані давати відгуки чи рецензії на прочитані ними твори. Але такі відгуки, хоча би й короткі, вітаються.

 1.    

  Спілкування і коментування

«ЛІТавиця» - творчий осередок, який працює на засадах взаємної поваги, доброзичливості, цікавого спілкування однодумців і корисного навчання. 

9.1. Комунікація мусить відбуватися в чемній формі. Ненормативна лексика, образи інших учасників або Адміністрації караються баном.

9.2. Активне коментування і рецензування творів інших учасників щиро вітається. Кожному Автору цікаво почути відгуки на свої твори, а найкращий засіб їх отримати – надавати щонайбільше відгуків іншим. Відповіді на відгуки – також вияв чемності.

9.3. Сучасна фантастика має кількадесят жанрів, і всі вони рівноправні. Не варто критикувати твір лише за те, що він належить до жанру, який вам не до вподоби.

9.4. Критичні коментарі мусять бути конструктивними. Вислови на кшталт «це якась маячня» і «навіщо це взагалі написано» неприпустимі. Якщо вам щось не подобається, поясніть, що саме. Критичні коментарі не мусять містити образ, лайки, зневаги або зверхності.

9.5. Не варто ображатись на критику. Болісне ставлення до критичних зауважень – головне гальмо на шляху літературного прогресу.

9.6. В коментарях оповідань мова мусить йти саме про оповідання. Для інших тем є різноманітні розділи форуму, зокрема «Базікалка».

 1.    

  Авторське право

Авторське право на оповідання/дописи, розміщені на сайті «ЛІТавиці», належить Авторам.

10.1. Розміщуючи твори/дописи на сайті, учасник запевняє «ЛІТавицю», що він є власником авторських прав на них або має право на використання їх у такий спосіб.

10.2. У разі порушення авторських прав третіх осіб учасником, який розмістив твір/допис на сайті «ЛІТавиці», Адміністрація  відповідальності за це не несе. При надходженні скарги на порушення авторських прав щодо якогось із творів/дописів особи, зареєстрованої на сайті, оскаржений твір/допис буде негайно видалено з сайту. У разі виявлення повторних порушень така особа буде позбавлена права брати участь в заходах  «ЛІТавиці» і  розміщувати на сайті будь-які дописи.

10.3. Публікації на сайті ЛІТавиці є безгонорарними (за винятком окремо анонсованих випадків).

Всього робіт 51 Грають в турі 10 Не грають 41Всього авторів 56
МісцеНазва роботиАвторГолоси
Найкращий кінь у світі СокираГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 64 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 169 ) Голосів ( 21 )Група "Група 1"1 Тур: Так (12) Ні (0) Голосів (12)
Третя клямка Марія ВеликановаГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 51 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 157 ) Голосів ( 21 )Група "Група 1"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
Не шкодуйте видресуваних собак Валерія МалаховаГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 43 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 133 ) Голосів ( 21 )Група "Група 1"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
4Космічні зомбі SetantaГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 42 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 133 ) Голосів ( 21 )Група "Група 4"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
5Тіні МавкаГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 41 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 134 ) Голосів ( 21 )Група "Група 2"1 Тур: Так (10) Ні (2) Голосів (12)
6Злива Оро ХассеГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 40 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 131 ) Голосів ( 21 )Група "Група 2"1 Тур: Так (11) Ні (1) Голосів (12)
7Золотце ІскраГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 37 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 133 ) Голосів ( 21 )Група "Група 4"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
8Тінь інквізитора Володимир ЯремчукГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 30 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 138 ) Голосів ( 21 )Група "Група 1"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
9Ірен ІндігоГрупа "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 29 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 150 ) Голосів ( 21 )Група "Група 4"1 Тур: Так (9) Ні (3) Голосів (12)
10В'язниця заборонених дарів Michael23Група "Фінал - журі"3 Тур: Сума ( 8 ) Голосів ( 7 )Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 130 ) Голосів ( 21 )Група "Група 2"1 Тур: Так (8) Ні (4) Голосів (12)
Не беруть участь
Місто вітрів Olexandr M.2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 4"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
ЛУНЬ (уривок) AsperusГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 79 ) Голосів ( 21 )Група "Група 4"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
Єлень: Божі війниОлена ПівненкоПорожньо :'(Порожньо :'(
Богом забуті Ростислав2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 3"1 Тур: Так (4) Ні (9) Голосів (13)
Безіменний Марія2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 1"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
"Стара церква" Балацька ВіраГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 118 ) Голосів ( 21 )Група "Група 3"1 Тур: Так (11) Ні (2) Голосів (13)
Закон Ізіди Leona2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 4"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Сутінки Марсу ValentinB2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 3"1 Тур: Так (7) Ні (6) Голосів (13)
КРАХ БЛАКИТНОГО РЕЙХУ Чик2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 2"1 Тур: Так (1) Ні (11) Голосів (12)
Володарі Всесвіту Hellgart2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 1"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Нова навала smulhulГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 95 ) Голосів ( 21 )Група "Група 4"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
Всесвітня Історія. Фатум Владислав Рікі2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 3"1 Тур: Так (0) Ні (13) Голосів (13)
Вибір людства Redkite2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 2"1 Тур: Так (0) Ні (12) Голосів (12)
Карнавал violet2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 4"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Розпродана планета raptor2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 2"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Янгол Сонця HannaSheliah2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 4"1 Тур: Так (1) Ні (11) Голосів (12)
Про чорні діри у пісному борщі, або те, чого Ви не знали про Всесвіт Кужель Олександр2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 1"1 Тур: Так (3) Ні (9) Голосів (12)
Ши Si2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 2"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Любов-кров ssvyrydГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 120 ) Голосів ( 21 )Група "Група 3"1 Тур: Так (10) Ні (3) Голосів (13)
Хеллє Айна Vira Seletska2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 4"1 Тур: Так (4) Ні (8) Голосів (12)
Крилаті Nata YurevaГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 97 ) Голосів ( 21 )Група "Група 2"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
Оповідки старого міста Karyna2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 3"1 Тур: Так (6) Ні (7) Голосів (13)
Наодинці з хижаком Андромеда2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 1"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Снайпер Groza2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 2"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
Місце сили PaniankaZhiГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 123 ) Голосів ( 21 )Група "Група 4"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Окуповані злом mi7a93r1p2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 1"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
МарРія IvaГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 117 ) Голосів ( 21 )Група "Група 1"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Марк Моро Андрій2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 3"1 Тур: Так (4) Ні (9) Голосів (13)
Пентаграматон ViacheslavГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 109 ) Голосів ( 21 )Група "Група 3"1 Тур: Так (8) Ні (5) Голосів (13)
Петрович із лісу Olya Rybka2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 1"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Захотіла голубка бути з голубом FantaserГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 96 ) Голосів ( 21 )Група "Група 3"1 Тур: Так (8) Ні (5) Голосів (13)
Люди із лісу Natalie2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 2"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Ідеополіс R2D2Група "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 100 ) Голосів ( 21 )Група "Група 2"1 Тур: Так (6) Ні (6) Голосів (12)
Есхатос Jack Runner2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 1"1 Тур: Так (2) Ні (10) Голосів (12)
Чорний amoebaГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 120 ) Голосів ( 21 )Група "Група 3"1 Тур: Так (9) Ні (4) Голосів (13)
Скелети ALFerson2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 2"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
Олімпіада кульгавих Юлес СкелаГрупа "Напівфінал"2 Тур: Сума ( 122 ) Голосів ( 21 )Група "Група 2"1 Тур: Так (7) Ні (5) Голосів (12)
Місто знає, кого обирати Олександр Бондарчук2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 3"1 Тур: Так (4) Ні (9) Голосів (13)
Таємниця чарівної Книги Христя Хмиз2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 4"1 Тур: Так (5) Ні (7) Голосів (12)
П'ять хвилинPhoenixПорожньо :'(Порожньо :'(
Двоєдушник Яскр2 Тур: Сума ( 0 ) Голосів ( 0 )Група "Група 3"1 Тур: Так (3) Ні (10) Голосів (13)