15 Червня, 2022 Карнавал Повернутися до конкурсу: Вийти за межі Текст твору видалено на прохання Автора Повернутися до конкурсу: Вийти за межі Навігація записів Попередній записНазад Вибір людстваНаступний записНаступн. Розпродана планета Навігація записів Попередній записНазад Вибір людстваНаступний записНаступн. Розпродана планета
ЛітРПГ — не мій жанр, мені важко об’єктивно його оцінити. В цілому сюжет виглядає захоплюючим, але виглядає так, що текст трохи пересичений термінологією, що вимагає дивитися зноски, та великою кількістю персонажів. На початку уривку трохи нудновато, але це може тому що я не поціновувач літРПГ. По сюжету — в уривку ГГ обирає персонажа ченця, але чомусь діє голкою та ниткою. Виглядає так, що автор спочатку хотів використовувати шевця, але потім передумав, але не всюди замінив потрібне на ченцеві властивості.
дякую, що приділили увагу. Ви усе правильно відчули – ГГ не дуже хтів грати ченцем, але для ремонту одягу “отримав” від “автора-дизайнера” голку-нитку, тобто, “зброю” шевця…До речі. Голку-нитку ченець використав “як дизайнер”, тобто, зробив відмітку місця появи ГГ у грі для тестування… Після тестування він повернувся точно на те місце де з’явився
Був певний час дотичним до ігрової сфери. Тестував на своєму “залізі” РПГ і шутери, відписувався в коментах на ресурсах, тому твір зайшов. Непогано, захопливо й досить незвично для нашої літератури, хоча в орків літРПГ багато. Окрема подяка за згадку про Мокшанський каганат. Напевне, Білінського почитуєте.
Дякую за добре слово. Колись-далеко-інколи “Д’ябло” та “Герої Меч-Магія”.
Якось так сталося, що це – перша літрпг українською, на яку я натрапила 🙂 Я не є поціновувачкою цього жанру, тому не можу до пуття оцінити, наскільки вийшло оригінально та чи вдалося авторові сказати щось нове, але в цілому мені було цікаво зануритись у цей світ. Лише на початку, як на мій смак, задовгі й трохи занудні вступні пояснення, далі якось жвавіше пішло. І варто ще добряче пройтися редакторським гребінцем – повичищати різні повтори та недолугості на кшталт “50% процентів”.
Мені здалися геть зайвими примітки, але, можливо, то для мене воно зайве, тут би думок інших читачів.
І ще: Олег Тістол, не Тистол.
Дякую за ковток води у розпеченій оазі
Сподіваюся, вам піднесуть ще водички 🙂 (Та й мені, хех).
ВАУ! Проковтнула! Хочу ще! (хоч я зовсім не геймерка)
Дійсно виразно, чітко і легко написано. І стиль класно витриманий.
дякую!