18 Грудня, 2022

Особливий подарунок

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів. Версія 2022

− Я була перша! – обурилась маленька фея і, склавши руки в боки, затріпотіла рожевими пелюстковими крильцями.

− Та ти знаєш, хто мій начальник?.. – відказало кучеряве янголятко, − Сам Святий Миколай!

Десь поряд у ліжечку спав маленький Михайлик. Так сталося, що напередодні свят у нього випало два передні зуби, тож вранці він очікував знайти подвійний подарунок. Але хлопчик, аж ніяк не думав, що помічники Зубної Феї й Святого Миколая посваряться через це. Яке щастя, що він не міг їх  ні чути, ні бачити.

− Я все одно мушу виконати свою роботу. – фея почала діставати з кишені монетки, які все ніяк не закінчувалися.

− От ти не могла прийти завтра? – янголятко підняло з підлоги важезний мішок, – Оце усе Михайликові. І як ми тут все умістимо? – він вказав на подушку.

− Діти зараз вибагливі. – фея все діставала монетки. Назбирались вже дві величенькі купки. – Посунься, я зубки заберу й залишу гроші.

− Двадцять гривень за зуб?! – закричало янголятко. − Ще й монетами по одній гривні… Ти, мабуть, знущаєшся.

− Нічого не знаю, посунься. – вона легенько штовхнула янголятко і те впало, перечепившись через важкий мішок.

Додолу посипались білі пір’їнки. Фея всміхнулась і підійшла до ліжка. Але не встигла вона забрати зубки, як розлючений помічник Миколая підвівся і штурхонув її у відповідь.

Монетки висипались і розлетілись у різні сторони, та фея не звернула на них жодної уваги, адже продумувала новий план атаки.

Вже починало світати. Вони бились і штовхали один одного, відпочивали й знову сходились у нескінченних змаганнях, наче малі діти, що ніяк не могли поділити іграшку.

Раптом на даху почулось глухе гупання.

− Ти чув? – запитала фея.

− Здається, – здивувалося янголятко. – Це може бути тільки…

Наче чарівник, з подихом легкого вітру, у кімнаті з’явився Миколай.

− Годі! – пробасив він, – Як вам не соромно? – помічники  присоромлено опустили голови. − Ну все, не сваріться. Місця усім вистачить, а що не вміститься − під ліжком покладемо.

− Миколаю, − невпевнено запитало янголятко. – Ви ж зазвичай не приходите в будинки самі, а посилаєте своїх помічників. А цього разу прийшли, щоб нас насварити?

− Не бійтеся, − всміхнувся Миколай. – Цього разу  я приніс особливий подарунок. Настільки особливий, що мушу доставити його сам.

− Особливий? – зацікавилася фея. – Це щось дороге?

− Найдорожче, − відповів Миколай. – Перемогу.

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів. Версія 2022