3 Листопада, 2023 Креслення Повернутися до конкурсу: Hightech vs Lowtech (стимпанк АБО кіберпанк) Текст оповідання видалено на прохання Автора Повернутися до конкурсу: Hightech vs Lowtech (стимпанк АБО кіберпанк) Навігація записів Попередній записНазад МишоловкаНаступний записНаступн. Вбивчо-красивий робот Навігація записів Попередній записНазад МишоловкаНаступний записНаступн. Вбивчо-красивий робот
Вітаю, авторе!
Я не можу назвати це оповіданням, адже останнє – твір викінчений. Тут же ви показали уривок з цікавезною загадкою і кинули читача напризволяще. І можна б зрозуміти, якби ви тестували на конкурсі світ більшої форми – але і самого світу, я не побачив, тільки паб і нариси того, що за стінами пабу знаходиться.
Якщо, власне, поговорити про сам уривок, то найперше – мені дуже не сподобався ваш головгер. Нарцистичний егоїст, який ладний використати навіть подругу задля досягнення власної мети, при тому лицемірно вказуючи на егоїзм Елізабет. Це читач такому герою має співпереживати? Ні, я тут пас, даруйте. Плюс роль ГГ в даному уривку взагалі незрозуміла, він не робить абсолютно нічого, не має ні початкової мети, ні конфлікту, ні еволюції. Якби цей шматочок показати від самої Елізабет – було би значно цікавіше, НМСД.
Далі. Виглядає дивним сам факт знайомства Генрі з Елізабет. Вона із заможної родини, дядечко теж заможній, а от Генрі, виходить, із бідної. Принаймні так здається, адже він заздрить Елізабет і її статкам. Тоді резонне питання, що він взагалі робив у будинку Вільяма, коли батьки Елізабет лишили її на дядька? Син когось із прислуги? Ще щось? Тут би варто це зазначити.
Сподобалося, як ви передали образ мислення героїв – Генрі мислить і оцінює події критеріями стіму.
Успіхів та наснаги!
Дякую вам за вашу думку.)
Щодо Генрі — він оповідач при головній героїні Елізабет, та навіть поза тим, невже герої не можуть бути лицемірними заздрісниками?) Якось пласкувато виходить, не вважаєте?)
Ну, дивіться, давайте в логіку. Інженер — достатньо заможна людина, що здобула недешеву освіту. Те, що в родини Елізабет більше статків, не робить родину Генрі автоматично прислугою, чи не так?)
Звісно, герої можуть бути якими завгодно. Просто співпереживати такому не надто хочеться. Утім, це мої особисті смаки, тож можете не зважати 😉
Що інженер людина заможна – то зрозуміло. І, звісно ж, хотіти більшого, аніж мати – природно. Але тут для мене видалося дивним, що він аж так заздрить дівчині. Можливо, варто було це обіграти м’якше, штибу “так, хату вона успадкувала побільше моєї, але нічого, я от у Лондоні як розкручуся, як покажу всім, чий маєток має бути найбільшим”.
Вітаю Авторе!
Гарний та атмосферний стімпанк, читала із задоволенням. І заявлені в фіналі подальші пригоди також прочитала б.
Удачі на конкурсі!
Дякую за ваш відгук, приємно.)