4 Серпня, 2022

Сучасна амазонка

Повернутися до конкурсу: ПРАДАВНЯ ВІЙНА, ДЕ МИ ПЕРЕМОЖЕМО

Амазонки….Відголос їх існування залишився і на теренах нашої, української землі.Їхній союз зі скіфами, утворив нове давньоукраїнське плем’я – сармати.В цій назві вкривається сутність сімейних відносин сар – мати або цар- мати, вказує на те що жінка була головною в сім’ї.Саме нащадки цього племені були козаками й продовжували славні подвиги.Проте в цій новій інтерпретації жінок берегли, як продовжувала роду, тому в бойових діях брали участь лише чоловіки.Після Переяславської угоди 1654 року все пішло на шкереберть.Російські можновладці запобігати пробудженню коренів амазонок почали створювати образ панні, а селянок закріпачили, все це для того жінки не взяли до рук зброї, так і дійшло все до наших днів, а прасарматсько – амазонські гени, залишилися лише біологічним активом, поки не настало їх пробудження у 21- му столітті, де є жінкоподібні чоловіки та чоловікоподібні жінки.
Наша головна героїня Марина жила звичайним життям собі в Запоріжжі, була студенткою, невисокого росту з темно- каштанового кольору волоссям, мала легку повнуватість.Її мати працювала медсестрою, а батько… Його вона не пам’ятала, бо він пішов із сім’ї ледве їй виповнився рік.Виховували її бабуся і мати, саме тому їй постійно вчили, що головне саморозвиток, а потім уже заміжжя. Завжди дівчина мала на цей рахунок цікаву відповідь:
– Я і не збираюся, любі мої жіночки, з моїми фізіологічними даними, внуків вам не застати,- жартома промовляла Марина до матері й бабусі, у відповідь на настанови.
Але відразу після початку воєнних дій тон взаємного спілкування різко змінився і коли бабуся подзвонила доньці та внучці та наказала негайно всім зібрати речі та прямувати до неї на дачу, ніхто не сперечався і не жартував.В країні панував хаос, всі тікали якомога далі, хто закордон, хто в області трохи далі від кордону з ворожою державою.
Дорога була довгою, метушня і пробки затримали дівчат у поїзді, але вони все-таки дібралися до місця призначення.Замість обіймів жінка відразу приступила до справи:
– Галино, доню, бери дочку і йдіть в укриття, а я зараз все поясню вам обом,- промовила строго бабуся.
Визнавши наказ матері, Галина з донькою її чекали там.
– Мамо, що це за місце, чому ви мені його жодного разу не показували? – запитала Марина, вперше опинившись в незнайомому підвальному приміщенні.
– Тому що…- не знаючи, що відповісти доньці розпочала Галя
– Може я краще?- запитала бабуся Мокрина.
– Так…рятуй ситуацію,- невпевнено відповіла Галина.
– Чи знаєте ви біблійську легенду про Адама і Єву?- запитала Мокрина.
– Звичайно, бабусю, до чого тут це все? – запитала Марина.
– Всьому свій час.Наслідки… викинуті з раю вони обоє не знали що робити далі, аж поки в них не народився первісток, а згодом іще один син.Відтоді зародився матріархат і всі поважали жінок, бо вони давали нове життя.Проте диявол не залишився осторонь і посіяв в думках чоловіків смутні думки: що жінки винні за те що їх вигнали з раю, що їм тепер доводиться тяжко працювати, вони корінь усіх бід.Почалося протистояння.Не відразу, але згодом в жінок прокинувся дух воїна і вони давали гідну відсіч чоловікам.Проте вищі сили уладнали конфлікт, бо потрібно було продовжувати розвиток людства і відновлювати приріст населення.Але погодилися не всі.Найактивніші, ті що звалися амазонками вибрали найдостойніших.Ними виявились плем’я скіфів.Симбіоз цих двох спільнот утворив плем’я сарматів, від них пішли й козаки.Але зло не дрімало і вирішило знищити цей союз.Якраз один із давньоруських князів Андрій Боголюбський понад усе хотів створити свою державу і знищити родичів, які відіслали його в дальні землі. Диявол нагородив його нечуваною жорстокістю в обмін на те що він і його нащадки знищать всіх нащадків роксоланів.Тут інтереси збіглися й іще перед татаро – монгольською навалою Київ спустошили московити.Через віки вони втерлися в довіру до козаків і підписали договір про протекторат, але згодом все повернули в вигідну для себе сторону.Саме знищенням Січі вони знищили залишки роксоланів.Проте деяким вдалося втекти.Серед них і моя прапрапрабабуся з сім’єю.Вони змирилися, але в той же ж час протистояли…
– Цікавий екскурс в історію, але до чого ми, тут і зараз? – запитала внучка.
– Не перебивай мене, будь ласка.Існує пророцтво: що хтось з нащадків амазонок зможе створити колізійний потік і знищить багатовікового ворога, коли той піде війною на нас,- промовила Мокрина.
– Тобто, з часів Андрія Боголюбського накопичувалось зло, яке зараз в абсолюті в чинного керівника сусідньої держави?- запитала Галина.
– Так, доню.Я відчуваю, що войовничий дух народу прокинувся, тепер залишилось провести ритуал пошуку обраної.Станьте в коло, візьмімося за руки, я промовлятиму, а ви повторюйте, – промовила бабуся.
Виконавши настанови старшої з присутніх, дівчата почали повторювати:
Ворог напав, наша прамати, допоможи обрану відшукати…
Повторивши декілька разів ці слова і відкривши очі, жінки побачили, як Марина світиться яскраво помаранчевим світлом.
– Що зі мною? – запитала дівчина.
– Ти обрана,- з усмішкою промовила бабуся.
– І що далі?- запитала Марина.
Раптом мама і бабуся розчинилися в повітрі, це ще більше занепокоїло дівчину.Знайшовши в укритті їжу, вона поїла та лягла спати. Вві сні їй приснився сон, де вона долає ворогів, не використовуючи фізичний контакт.В кінці сну незнайомий голос їй промовив, лише одне слово – медитуй.
Йшов час, дівчина проводила час за буденними справами, як на карантині.Але раптом одного дня вона вирішила переглянути в інтернеті, що там коїться на поверхні.Дізнавшись про моторошні події в Бучі , знущання з цивільних, особливо жінок і дітей, вона вирішила нарешті діяти й перестала в собі сумніватися.Згадавши, як бабуся вчила її медитувати, дівчина розпочала.Час летів повільно і хоч Марині нічого не вдавалося, вона не здавалася.
Раптом вона опинилася думками на якійсь зеленій галявині.Через декілька хвилин з’явилася незнайома жінка і промовила:
– Нарешті, Марино, тобі вдалося, я прамати Ольбія.Через деякий час відбудеться твоє духовне оновлення і ти віднайдеш свою дорогу.
Лише дівчина хотіла щось запитати, як все зникло, дівчина заснула.Їй приснився сон, після якого вона знайшла всі відповіді, тому почала діяти. Спочатку це була медитація.Річ у тому, що жінки мають особливу енергетику і при своєму народженні та при народженні дитини.Колізійний потік це точка графіку з допомогою якої можна було наче пірнути в цю енергію і внести потрібні корективи, проникнути у свідомість жінки й не важливо чи житиме вона в майбутньому чи в минулому, це ніби всесвітня мережева павутина – інтернет. Відкривши необхідні чакри Марина розпочала.Спершу їй вдалося знайти кривдників, які чинять військові звірства зараз.Відчувши енергетику їх матерів, дівчина кожну з них позбавила на енергетичному рівні мати дітей, або ж проникала в їх голови й вони одразу після весілля вбивали своїх чоловіків.Далі по аналогії відбулося з батьками Путіна і його оточення, а згодом з іншими кривдниками українського народу.
І от коли вона дібралася до князя Андрія Боголюбського сили почали її покидати.
Зло нарешті вирішило дати спротив:
– А хто тут у нас? Ти думаєш що так все просто? Я зараз промовою закляття регенерації й все відновиться,- промовив диявол, зненацька з’явившись.
Але всі кого вона врятувала віддали їй свою енергетику.Це світло відновило її сили, а диявол злякавшись цього нестримного потоку хутко зник.Зло було подолано.Бабуся і мати повернулися.Завдяки Марині Україна залишилась могутньою і передовою державою ще з часів Київської Русі.Перемога настала і вже більше ніхто і ніколи не плюндрував і не плюндруватиме української землі, бо нас захищають непереможні воїни, бо нащадки амазонок дадуть відсіч кожному.

Повернутися до конкурсу: ПРАДАВНЯ ВІЙНА, ДЕ МИ ПЕРЕМОЖЕМО