4 Серпня, 2022

Недалеке майбутнє

Повернутися до конкурсу: ПРАДАВНЯ ВІЙНА, ДЕ МИ ПЕРЕМОЖЕМО

Час летить швидко,те що здається нам далекою подією,вже скоро стане вчорашнім днем.Настав мир,такий бажаний,як ковток прохолодної води в спеку.Країна почала оживати,люди поверталися в свої домівки,а руїни в сучасну архітектуру. На одній з таких відбудов в обідню перерву відбулася розмова бригадира зі своїми підлеглими:

– Хлопці, москалі навіть подумати не могли,що вони нам зробили послугу зруйнувавши рухлядь часів Хрущова і Брєжєва,- промовив Миколайович,бригадир.

– Що ви таке кажете,а як же ті що загинули люди?- запитав Петро,підсобник.

– Світла пам’ять,всім їм… Самі подумайте,воно все і так трималося на доброму слові,ще кілька років і прийшла б йому шанька,- відповів бригадир.

– А ти чого Іване став і слухаєш,іди роби,москальське ти поріддя,перерва тільки для своїх,- промовив Микола.

– Слушаюсь,начальник- промовив геть виморений і вмитий потом чоловік.

– А що ви за Зелю голосуватимете хлопці на цих виборах?- запитав бригадир.

– Звичайно,більше там нема за кого.- промовив хтось з натовпу.

Світ змінився,константою лише залишилися санкції проти Російської федерації,які невпинно повертали населення країни назад в минуле. Навіть після цього всього зазомбовані,вони не вірили правді,яку знав цілий світ.Вона полягала в тому,що це не була спецоперація ,а повномасштабна війна.В одній з руських сімей:

– Ну что довоевался сынок? – промовила мати.

Той тільки мовчав,бо не знав ,що сказати,повернувшись без рук і ніг,держава за нього забула.

-Стидно тебе? А все твои друзья кто в дурке,кто в земле,а ты вот зачем вижил? Нам ты с отцом ненужен,лишний рот- промовила мати.

Україна розквітала і життя налагоджувалося .Курси іноземних валют до іноземних валют стали обернено пропорційними і тепер за одну гривню давали 1000 додарів.Родюча земля годувала майже увесь світ,а кошти від видобутку надр забезпечували статки всього народу,а не осідали ,як раніше на декількох банківських рахунках. Всі офшори політиків та українських бізнасменів світове товариство використало на сплату зовнішніх боргів країни і повністю їх погасило. Фінансування наших науковців дало результат і ми стали передовими з новітніх розробок.

В Україні впровадили аналізатор здоров’я,який давався кожному українцю при народженні.Це був годинник ,який фіксував порушення і зміни в здоров’ї і змав аптечку всередині. Механізм сам визначав і в яку ділянку тіла потрібна необхідна речовина

Створений нашими ІТ фацівцями на основі поєднання звуків музичних інструментів, алгоритм дозволив створити світову музичну базу.

Принцип її полягав в тому ,що програма могла точно визначити ,чи оригінальна мелодія,могла визначити оригінал ,якщо це не так та могла визнати частини мелодій з яких створена композиція.Завдяки цій розробці Україна приєдналися до країн Європи,які без півфіналів потрапляють до фіналу пісенного конкурсу Євробачення.

Ми першими придумали та створили замінник одягу та взуття – сайзер.Тепер не потрібно було купувати новий одяг,а він змінювався відповідно до змін антропометричних даних

В машинобудуванні було новітні автобуси ,тепер місця адаптовані до антропометричних даних пасажира.

Алгоритм реєстрації злочинів,відслідковував неправомірну поведінку і відразу арештовував правопорушника на місці злочину.

Коли весь світ перейшов на роботозаміщення робочої сили українці знайшли альтернативу.На кожного робота була людина оператор ,яка виконувала роботу ділившисть своїми знаннями і досвідом.Так було досягнуто того ,що люди більше фізично не працювали.

Також на світлофори та стовпах встановили імпульсовий алгоритм,тобто якщо людина чи тварина знаходиться на дорозі і хоче перейти на іншу сторону,імпульс автоматично зупиняє всі транспортні засоби, задля уникнення небезпеки. Ця система також працює ,коли автомобіль перевищує швидкість або є ризик зіткнення автомобілів.

Задля полагодження доріг усі автомобілі зобов’язали встановлювати систему аналізу ,її встановлювали спереду авто.

Коли водій їхав попереду алгоритм аналізу дорожньої поверхні знаходив ями ,попереджував водія і впорскування новітньої розробки українських хіміків- речовини епсілон ладнав попереду цю перешкоду .Розумові здібності ,а не зв’язки допомагали здобути кращу роботу та освіту. В звичайній українській родині:

-Батьку,зараз я навчаюсь на відмінно,а що далі?- запитав дев’ятикласник Юрій.

– Далі,синку перед тобою відкриті всі дороги,держава допоможе тобі здобути освіту за спеціальністю,яку ти забажаєш і потім знайти роботу з достойною заробітною платою,- відповів Михайло

– Щось мені не віриться ,це якась фантастика,- промовив хлопець.

– Ні ,сину,це реальність ,твій дядьку вже пройшов цей шлях,хоча ,як і ти до кінця,не вірив,- промовив батько.

Крім того освіта в Україні стала найкращою в світі.Запровадження окулярів віртуальної реальності дозволило учням і студентам не лише отримувати сухі теоретичні знання ; впроваджувалося більше теоретичних завдань.Еталоном знань не вважалася більше золота медаль і учням не підтягували оцінки лише за старання,діти вчили в старшій школі лише ті предмети,які безпосередньо потрібні були в їх подальшій професії.

Українське законодавство стало прикладом для наслідування інших держав .Зокрема в нормування кругообігу грошових потоків в середині країни та заборони переміщення капіталу за межі країни. Також первинно відслідковували ся люди які не працюють і живуть лише на “дитячі кошти”.Таким особам вперше позбавлених батьківських прав,заборонялося більше мати літер,а за вчинення повторно подібного злочину,вони відбували покарання ,так як батьки що не сплачують аліменти.Кошти зароблені в колонії горе батьками перераховувалися дітям,проте в цьому випадку батьки відсиджували термін аж до повноліття дитини. Також суттєво зменшився бюрократичний апарат і сільська місцевість знову заселилася.

Можливо це все лише фантазії та вони мають властивість втілюватись в життя,а наш народ довів своєю мужністю і незламністю ,що немає нічого неможливого.

Повернутися до конкурсу: ПРАДАВНЯ ВІЙНА, ДЕ МИ ПЕРЕМОЖЕМО