15 Грудня, 2022

Шоу має тривати

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів. Версія 2022

— Отже, завдяки зростанню глядацької зацікавленості, керівництво проекту прийняло рішення подовжити шоу ще на один сезон, — Марія закінчила промову й залою, в якій відбувалося щорічне зібрання, прокотилися аплодисменти.

На сцену повернувся Пітер.

— Дякую Маріє, дякую всім, — Він простягнув руки складені в жесті подяки в її бік, потім у мій. — І особливо хочу подякувати нашій чудовій команді сценаристів.

Ще одна хвиля аплодисментів.

— Я не покривлю проти істини, якщо скажу — нас усіх тут зараз найбільше цікавить, яким буде продовження. — Пітер правив далі, незважаючи на схвальні вигуки. Він як ніхто вмів керувати натовпом. — Тож запрошую сюди голову сценарного відділу. Михайле, тобі слово…

Аплодисменти вщухли, коли я піднявся на сцену.

— Дякую вам усім. І окремо хочу подякувати Марії. Як ми побачили з її презентації — останній сезон побив за популярністю всі попередні. Цього року ми поставили планку дійсно високо.

Кілька схвальних вигуків, але більшість напружено чекає, що ж буде далі. Доведеться їм ще почекати.

— Спочатку Раф просто перевершив сам себе із сюжетом про пандемію. Рафе, я визнаю, що не підтримував тебе повністю, бо не відразу осягнув ідею цілком, але ти дійсно запалив. — Так само як і Пітер я не дав аплодисментам перебити мене — ще не час — і продовжив: — Потім, Самуель написав чудовий сценарій із війною. Яка пристрасть, яке переплетіння доль!.. Саме, ти молодець. Як завжди.

Тут усе ж довелося перерватися — аплодисменти стали занадто голосними.

— І ви всі бачили, що обидві сценарні групи тісно співпрацювали з Рагуїлом, тож чекали, що наступного року саме його сюжет із голодом буде головним.

Я лишив без уваги схвальні вигуки. Усі чекали цього. І команда, і глядачі. Серії написані Рагуїлом сподобалися фокус групі; ми мали кілька зачіпок, що могли стати в пригоді, якби шоу закривали, однак я все ж не хотів розвивати цей досить заїжджений сюжет. Можливо пізніше, якщо не буде інших ідей.

— Вибачте, не цього разу. Наша перша заповідь — дивуй глядача. Він чекав виверження вулкану — ми дали пандемію. Він чекав нової громадянської війни в Сполучених Штатах, ми дали війну в Україні.

Зараз глядачі чекають ядерної розв’язки або голоду — так, знаю, ви теж чекаєте, проте оскільки шоу продовжили… Ми вирішили підняти планку ще раз. Дозвольте представити головного сценариста наступного сезону — Уриїла і його сюжет «Володарі небес».

Зала вибухнула аплодисментами. Люди навіть не уявляють, що на них чекає.

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів. Версія 2022