12 Грудня, 2022

Енергія Різдва

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів. Версія 2022

З висоти пташиного погляду крізь лобове скло свого зорельоту Нгрлх розглядав нескінченні вервечки вогнів, що розтинали зимову темряву в різних напрямах від центру величезного міста й химерно огинали навколишні гірські кряжі.

–       За земним календарем сьогодні Різдво, а мені пора вирушати додому, – розмірковував він, з певним сумом протираючи комунікатор. – Я провів тут зовсім небагато часу, однак туристична компанія й запевняла, що для повного перезавантаження цього має бути достатньо!

Нгрлх скерував зореліт трохи нижче, аби краще роздивитися усі місця, в яких проводив час на Землі.

–       Онде бар «Кульгавий вуйко». Які ж там соковиті кралі й шикарна атмосфера! Віскарь, звісно, розбавлений, але то таке… Головне – гарно залитися! Ось нічний клуб «Мізки на стіні». Влучна назва, скільки разів я звідти виповзав, оглушений музикою й дикими танцями! А там кальянна «Я би вдув!», де я ледь всі легені не викашляв, хе-хе! Гарно, гарно я провів тут час!

Раптом погляд іншопланетянина ковзнув по натовпу людей, що зосередились навколо невеликої церкви, тримаючи в руках крихітні ліхтарики у формі свічок і кошики з усілякими наїдками та святковими подарунками.

–       Йолопи! Лише бурхлива, неприборкана енергія здатна рухати Всесвіт! Ви ж це й самі знаєте, он скільки злачних місць у місті, забитих під зав’язку, а на Землі – постійні війни, епідемії, екологічні катастрофи! Чому ж робите вигляд, що це не так? І лицемірно ставите свічечки і робите пожертви нужденним? Можливо, когось із вас це і врятує, але лише від вашої ж власної совісті, не більше!

Він обурено фиркнув і подивися вдалечінь. Це була не єдина локація, де збиралися піднесені люди у святковому настрої і вбранні, й енергія, що йшла від них, іншопланетянину не сподобалась.

–       Ти дивись, хочуть віри, надії й любові! Невже їх це і справді підтримує й надихає та дає наснагу їхньому маленькому всесвіту рухатись далі? Хех, добре, що я побачив це неподобство лише зараз, так би весь відпочинок собі зіпсував!

Нгрлх розвернув свій зореліт у напрямку безмежного космічного простору і, поки двигун набирав необхідну для гіперпросторового стрибка потужність, у своєму комунікаторі на мережевій дошці туристичної компанії у секції «Відгуки про подорож» написав:

–       Три зірочки. Із натяжкою. Задля повного ефекту раджу вступати в контакт з місцевими лише у визначених компанією місцях, аби не псувати собі відпочинкові враження. Рекомендую Землю лише за відсутності кращих варіантів!

Повернутися до конкурсу: 365 новорічних слів. Версія 2022