19 Грудня, 2023

Зізнайся в коханні!

«Зізнайся в коханні!», – яскравим написом горіли слова.

Наум зіжмакав папірець. Серце закалатало, як шалене. Погляд виловив постать у групі дівчат біля ялинки: Аміла також читала свій новорічний лист. Кому ж, як не Амілі, зізнатися в коханні? Вони зустрічаються вже два місяці.

Всі навколо розгортали святкові завдання, які назавжди змінять їхні життя. Цей Новий рік був особливим – вони ставали повнолітніми і ШІ Миколай надсилав їм доленосні послання.

Потаємні мрії, підсвідомі бажання – все було враховано ШІ Миколаєм у вигляді побажань, подарунків, а то й прямих наказів. Ніхто не смів ослухатися.

Наум смикнув головою, зціпив зуби і, карбуючи крок, наблизився до дівчат.

– Аміло, – промовив він, наче зі скелі стрибнув. – Подаруєш мені перший танець? – вирішив, танцюючи, набратися сміливості й освідчитися.

Дівчина зім’яла свій папірець від ШІ Миколая й тицьнула подрузі Касії.

– Із задоволенням!

У святково прикрашеному залі пари кружляли у вальсі. Наум тримав за талію Амілу і думав: як добре, що є ШІ, який вибрав для нього таку вродливу дівчину і чудовий новорічний час для зізнання в коханні. Після його освідчення вони будуть зустрічатися з Амілою два роки, потім одружаться, в них з’являться діти… Хлопець почервонів від несподіваних думок про дітей, і фантазія полинула далі: уявив, як цілує Амілу, як у них все відбудеться в ліжку… Почервонів, захвилювався ще більше, мало не наступив партнерці на ногу. Та розбурхана фантазія не зупинялася: на місці Аміли раптом уявилася Касія, яку Наум терпіти не міг. Вічно вона його смикає, вічно вони сваряться й кепкують одне над одним, її гострі слівця інколи доводять його до сказу!

Вальс закінчився, хлопець відвів Амілу на місце, до блідої і чомусь розгубленої Касії. Мабуть, знову полізе зі своїми злими жартами! Наум вирішив зізнатися в коханні зараз же, поки Касія не зіпсувала таку романтичну мить. Аміла оцінить, дівчата таке люблять!

– Науме, я кохаю тебе, – раптом почув він поряд дзвінкий від хвилювання голос Касії.

Всі навколо замовкли. Наумові стало важко дихати, він дивився на двох дівчат і мовчав. ШІ Миколай не міг помилитися!

Касія простягнула йому пом’ятий папірець, де було написано: «Зізнайся в коханні!»

– Це мій папірець! – обурливо вигукнула Аміла.

– А освідчилась – я! – зі злістю й сльозами на очах відрізала Касія і розпачливо додала. – Я кохаю тебе, Науме!

І хлопець раптом усвідомив, кому він повинен зізнатися в коханні. ШІ Миколай ніколи не помиляється!