19 Грудня, 2023

Перукарка

Мене звати Анна. Я — самотня, нещаслива, не зовсім молода перукарка, і це — найпаскудніше Різдво в моєму житті. Я сиджу перед телевізором та клацаю пультом радше для психотерапії, ніж для пошуку каналів. Я вперше не зварила кутю, бо немає настрою. І апетиту теж. Кіт сам зробив дірку в новому пакеті з кормом (добре, що той стояв на підлозі), і жадібно гризе його — злий, мабуть, на мене, адже я про нього зовсім забула. Йти мені нікуди, мене в гості теж ніхто не кликав. Мене дратує високочастотна, мільйон разів повторювана електронна мелодія і блимання кольорових лампочок на балконі в сусідів…

Зачекайте хвилину, хтось подзвонив. Або краще ходімо зі мною, разом відчинимо двері. А то вечір, мало хто може вештатися по квартирах. Ще гляди, колядників лихий принесе. Не хочу колядників. Хочу спокою. 

Ну от, як у воду дивилася! Їх тут душ двадцять, не менше! Господи, ти знав, що на світі є стільки пастушків?! Зачіска в Чорта — просто шедевр! Стривай-но, це ж моя перука! Немає сумніву. Я її позавчора сама на замовлення зробила. Ніколи не повірю, що хтось в цьому місті має таку ж. Чорт! Це ж мій постійний клієнт! 

І Жид цей мені когось нагадує. Ніс — точно, як в нашого адміністратора. А ось ця Пастушка, друга зліва, то часом не наша стажерка Люда? Цей вертеп дуже підозрілий! О, Боже мій! Прибиральниця в образі Зірки? Непогане почуття гумору. Моє обличчя вперше за цілий день розпливлося в посмішці. Директор — Ірод, ха-ха. Це ж треба! 

Кіт прибіг — пахне рибою. Тепер розумію, чому Валентина Василівна так наполегливо випитувала в мене, як я готую свого улюбленого оселедця. 

А  цей Ангел? Це не з нашого салону. Хто він? Високий, худий, цікавий мужчина…

О ні! Що він про мене подумає? На мені старий халат, волосся нечесане. А ще перукаркою працюю!…

Ну, колеги, ви втнули! Ще й ялинку з собою притарабанили! Вже прибрану!!

Все, я мушу прощатися — схоже, в мене сьогодні гості, та ще й зі своїми стравами. А в вас які плани на Різдво? Про всяк випадок, не забудьте зачіску зробити 😉 

*************************************

— Дякую, Ангеле! Схоже, я знайшов жінку своєї мрії. 

— Казав я тобі, що щось придумаю. До речі, можеш мої крила ще день-два поносити. Я часто їх закоханим зичу.