18 Грудня, 2023

Керрінгтон

Подією Керрінгтона називається надзвичайної сили спалах на Сонці, що стався в 1859 році. Електромагнітне випромінювання було настільки потужним, що вивело з ладу всі електричні прибори. На щастя, на той момент людство не було цілковито залежним від електрики, тож цивілізація встояла.

Місяць тому вчені помітили, що збільшення сонячної активності йде всупереч їхнім пронозам — воно набагато сильніше.

Як підготуватися до події Керрінгтона?

Запасіть продукти, воду та зброю. Не маючи зброї, ви втратите продукти. Якщо всі запасуть тільки зброю — буде гучно, але недовго. Без води — взагалі капець. Запасіть продукти, воду та зброю.

Переїдьте жити в село. Вам будуть потрібні дрова та місце, де їх палити. Вам буде потрібен доступ до питної води. Грабувати супермаркети можна (якщо у вас є зброя), але довго ви так не протягнете — вас уб’є якийсь мудак, остання прочитана книжка якого — Буквар, а ідеї гуманізму ніколи його не відвідували.

Подружіться із сусідами. Вам доведеться виживати великою групою — виставляти патрулі та робити рейди на інші поселення.

Якщо нам пощастить і Керрі спалить Китай та росію — добре, однак готуватися треба до гіршого. І випалення всього світу — не найгірше. Найгірше це якщо буря пройде від 39° східної довготи до 131° східної довготи. Відкрийте мапу не полінуйтесь.

До слова, про мапи. Купіть мапи паперові навколишніх територій. Вам по них ще рейди робити. Якщо доживете.

Запасіться ліками. Вони навіть цінніші за алкоголь. Самогон може гнати будь-який ідіот із руками з плечей. Якщо у вас якась хвороба, котра вимагає регулярного лікування… Ну, мені вас шкода. Діабетикам ще якось можна навчитися синтезувати який-не-який інсулін, а от іншим…

Взагалі, задайте собі питання, що ви можете без інтернету? Після Керрі ще довго його не буде. Не тільки тому, що погорять сервери та магістралі. Усіх, хто зміг би зібрати мікросхему з дроту та скотчу повбивають ті чуваки, які ніколи не прочитають це текст. То що ви вмієте? Хоч щось умієте?

Лікар? Вилікуєте запалення легень без ліків? Бо якщо ні, то вас пристрелить голова бандитської шайки, коли ви не врятуєте його донечку. Сантехнік? Не буде ніякого водогону. Редактор сайту наукових новин? Вам капець!

Тож не знаю, як ви, а я планую в цю новорічну ніч відірватися на повну. Дегустація самогону? Так! Гола вечірка в сауні? Двічі так! Оргія? Уже біжу!

Щасливого Нового року! Побачимося після Керрі!