3 Січня, 2022

Заголовок

Від

Друзі, ми всі стали свідками некоректної поведінки.
На конкурсі, який щойно завершився, #365слів, двоє учасників: Арсен Звенигора і Lili May – виставили величезну кількість одиниць – відповідно, 43 і 33.
Фактично, дані учасники вкрай низько оцінили всі твори, крім тих, яким вони все ж мусили поставити бали від 2 до 10. Часто вони голосували проти одних і тих же оповідань (що цікаво, переважно з патріотичною тематикою) та/або взаємно нівелювали високі оцінки, які все ж повинні були виставити (якщо один ставив 10, інший – 1).
Формально заявлені правила не порушені – дані учасники використали весь спектр оцінок.
Проте таку поведінку редколегія (і загал інших конкурсантів) розцінює як спробу свідомо і цілеспрямовано «завалити» інших учасників. Крім того, ми не виключаємо, що дані двоє учасників діяли за взаємною згодою.
Редколегія виступає за виключно чесні змагання і об’єктивне оцінювання. Даний конкурс планувався як розважальний і не мав на меті публікацію чи іншу серйозну винагороду. Тим не менше, дані учасники все одно наважилися на нечесну поведінку. Ми не можемо допустити, щоб надалі, у конкурсах з публікаціями, хтось «топив конкурентів».
Тому ми вирішили наступне:
Результати цього конкурсу переглядатися НЕ будуть.
Але учасники Арсен Звенигора і Lili May (не лише акаунти, але й ай-пі) будуть дискваліфіковані на 2022-й рік і не зможуть брати участь у наших змаганнях.
Ми працюємо над заходами, які унеможливлять подібні дії на подальших конкурсах. Про прийняте рішення ми повідомимо згодом.
Дякуємо, усім зичимо гарного Нового року і завжди чесного голосування.