8 Січня, 2024

Заголовок

Від

Багато хто думає, що їжа – наша неоголошена національна ідея (звісно, на те є багато причин)! Ми любимо і цінуємо життя, вміємо зробити місце, де живемо, затишним і смачним (хоча часто й не дуже впорядкованим). Перед лицем труднощів, воєн, холодів і випробувань у нас завжди є льох з закатками — і хай стережеться той, хто його сплюндрував!

Тож давайте напишемо про наші, українські, страви – фантастичні і справжні — і місця, де їх можна знайти! Старовинні рецепти, магічні зілля, нові погляди на звичні речі, минуле, сучасне чи майбутнє – обирати вам! Головне – щоб у центрі історії була їжа!

Або поговоримо за шинквасом фантастичної корчми на узбіччі Великого шляху? Еге ж, смачно поїмо і поговоримо – про все, що ми бачили у мандрах! Де пролягає ваш Чумацький шлях – у глибокому космосі чи через неозорий український степ – вам видніше. Чи, може, той шлях пірнув у поліські болота або ліси? Чи його поглинуло сучасне промислове місто? Чи він заблукав на Слобожанщині або в Карпатах? Чи він давно вже не на Землі, прямує між зорями і туманностями?

Але точно одне – допоки тим шляхом ходитимуть українці, там неодмінно виросте корчма з фантастичними стравами – і загадковими історіями, які розповідають за столом.

 

До конкурсу запрошуються оригінальні прозові твори українською мовою, обсягом від 10 до 40 тисяч знаків із пробілами.

На конкурс приймаються оповідання, які раніше не публікувалися та/або не можуть бути знайдені електронними пошуковими системами. Оповідання може бути допущене до конкурсу, якщо твір був опублікований, але пізніше повністю видалений з мережі, а його автор лишився анонімним (виступав під ніком, і особа автора чи авторки не може бути ідентифікована).

Обов’язкова відповідність темі і наявність фантастичного припущення!

 

Прийом творів розпочнеться о 00:01 25 жовтня 2021 року.

Закінчення прийому оповідань – о 20:00 8 листопада 2021 року.

Перший тур голосування з ранку 9 листопада до 20:00 15 листопада.

Другий тур з 00:01 16 листопада до 20:00 22 листопада.

Оголошення результатів – 23 листопада 2021 року.

 

За результатами конкурсу буде видана паперова збірка.

 

Автор/ка твору, який/яка посяде перше місце, отримає у подарунок книжку Стефанії Демчук “Від бобра до фазана: їжа західноєвропейського Середньовіччя” від Видавництво Їжак!

До речі, на цю книжку якраз відкрите передзамовлення! (гайда замовляти!) Переможцю ж вона дістанеться ще тепленькою, прямо з печі, тобто з друку! А у “Їжаків” і проекту їzhakultura ще багато цікавих книжок про пожертоньки! Завітайте на їхній сайт, там купа матеріалів про гастрономічну культуру в Україні і не тільки.

 

В конкурсі може взяти участь будь-хто, незважаючи на місце проживання.

Від кожного автора приймаються максимум два твори, рахуючи співавторські.

По завершенні конкурса результати голосування, включаючи імена/ніки та оцінки, виставлені учасниками, будуть оприлюднені (галочка “Приховати мої оцінки в голосуванні”, виставлена в особистому кабінеті, на цьому конкурсі не діятиме).

 

Натхнення, успіхів і смачного!

 

Наші переможці:
1. Узвар діда Василя – Авторка Сокира (Вікторія Штепура)

2. Ключ від всіх дверей – Авторка Катерина Пекур

3. М’яз життя – Авторка Aesha (Галина Синєока)

Вони, а також такі твори, вдібрані голосуванням редколегії, потраплять до нашої наступної збірки з серії “Антологія сучасної української фантастики”:

Ротації
Вовчі шніцелі
Пиво для Папи
Лялька
Помилка системи
На кістках
Можновладці і Міцелій
Клуб любителів дієтичного харчування
Під помідорки
Записки мого предка, вельможного пана Ринви, знайдені на горищі занедбаного родинного маєтку
Ключ на старт
Міжзоряний чумак

Обговорення

Корчма “Чумацький шлях” – Фантастичні страви і місця їх приготування: 73 коментаря
Арсен Звенигора :
15 Листопада, 2021 о 13:38
Мої всім вітання!) Оскільки для мене конкурс фактично завершено та вже варто приступати до роботи над помилками, як автор “Вештиця” та “Сім смертних…”, дуже прошу фідбеку та короткого пояснення: за що я в сумі отримав аж 15 “ні”? Невже там все настільки погано і мені варто терміново кидати писати, чи це через якісь особисті (приміром – жанрові) вподобання?

0
Увійдіть, щоб відповісти
Helga :
15 Листопада, 2021 о 14:30
Пане Арсене, ризикну бути першою.
У моєму випадку це винятково жанрове. Я не є прихильницею горору, темного фентезі і тому подібних піджанрів. У Вас є свій стиль, ви вміло вибудовуєте оповідь (хоча в “Сім смертних” попервах заплуталася, що до чого, коли у сцену в корчмі включилися всі персонажі). До речі, “Сім смертних” за своєю атмосферою чимось нагадали мені деякі сцени з Кінгівського “Стрільця” (крізь якого я так і не продерлася, бо от геть не моє). Та й алюзія саме на сім смертних гріхів стала цілком зрозумілою лише після Вашого пояснення в коментах.
Що ж до “Вештиці”, то твір місцями таки зіграв на відчуттях (геть не приємних), із цим не посперечаєшся. Але після прочитання залишилося лише одне питання: “І що автор хотів цим сказати?”
Прошу не ображатися, у випадку зі мною Вам просто трапився не Ваш читач (а на подібних конкурсах це справді важливо).

3
Увійдіть, щоб відповісти
Арсен Звенигора :
15 Листопада, 2021 о 14:48
Дякую! Не ображаюсь абсолютно, бо мені досить важливий цей зворотній зв’язок)

1
Увійдіть, щоб відповісти
SovaLechuza :
15 Листопада, 2021 о 14:42
Пане Арсене, якщо Ви спитали, можна відповім і я? “Сім смертних” мені особисто сподобалися, така собі хуліганська оповідка. Вона розважає і змушує замислитися над тим, що у житті часто буває не так, як здається, і все може змінитися в один момент. Тобто, ідея для мене була очевидною, і від мене цьому оповіданню прилетіло “так”. Тому дякую, мені особисто було цікаво його читати.
Щодо “Вештиці” ми вже говорили – кров і кишки не є розвагою для людей із стабільною психікою, і я не прихильниця жахів, але майстерність нагнітання визнати маю. Але ідея “радій життю, доки тебе не покусали” занадто загальна і не може бути напряму застосованою до тексту. І саме це, а не кров і кишки, стало вирішальним.
Знаєте, особисто мені у свій час допомогла одна проста літературна гра: перш ніж писати текст, треба визначити не лише тему, але й ідею та мету тексту. Це допомагає усі засоби виструнчити й залишити Вашого читача з відповіддю на питання “Нащо я це прочитав/прочитала”? Причому читач не обов’язково має погодитися з Вашою ідеєю, але зчитати її дуже бажано. Бо коли я не розумію, навіщо я стежила за перипетіями героїв, я почуваюся обманутою.
Ну і дарма засвітили авторство 🙁 від адміністрації було попередження, що не варто раніше завершення конкурсу, хоча емоції цілком зрозумілі, звісно).

2
Увійдіть, щоб відповісти
Арсен Звенигора :
15 Листопада, 2021 о 14:57
Дякую вам за аналіз!

Це не емоції, а суворий розрахунок – з 15-ма “ні” краще вже отримати фідбек, ніж тішити себе примарною надією)

0
Увійдіть, щоб відповісти
SovaLechuza :
15 Листопада, 2021 о 15:29
Цей… мені на одному конкурсі просто “влетіло” по самі помідори за незрозумілість ідеї, було боляче 🙂 але корисно….. тому тепер, так би мовити, десятому заказую.

1
Увійдіть, щоб відповісти
wapo4ka :
15 Листопада, 2021 о 14:55
Мені “Вештиця” сподобалась, іноді корисно полоскотати підсвідомість. Але, на жаль, голосувала в іншій групі

1
Увійдіть, щоб відповісти
Арсен Звенигора :
15 Листопада, 2021 о 15:00
Дякую! Тому і хочу ще взяти участь у конкурсі від Бабая – якщо без призових місць, то хоч почитати 🙂
Запрошую і вас!

2
Увійдіть, щоб відповісти
Мурмурандо :
15 Листопада, 2021 о 16:09
Ні в якому разі не кидайте! Розумію, що це дивно читати від людини, яка поставила два “Ні” 🙂 Але “Вештиці” я поставив принципово, бо вважаю, може помилково, що за нашого буремного часу потрібно лякати реальними жахіттями, а не вигаданими. На “Бабаї”, думаю, Ваші оповідання зацінять. Принаймні, я ще не брав участі на “Бабаї”, і тому Вам не повинно від мене прилетіти там ще одне “Ні” 🙂 “Сім…”, на мою думку, нерозкрите належним чином.

1
Увійдіть, щоб відповісти
Арсен Звенигора :
15 Листопада, 2021 о 16:28
Дякую за принципову позицію)

Але якщо я правильно зрозумів з правил, то це конкурс саме “фантастичних оповідань” ©, тому і вирішив спробувати лякати саме вигаданими жахіттями.
І хоч маю зовсім невеличкий конкурсний досвід, але вже був у неприємній ситуації, коли оповідання не допустили через відсутність фантастичного елементу.
Тому взагалі вашу претензію (на конкретно цьому конкурсі) про “потрібно лякати реальними жахіттями” – не розумію, вибачте.

0
Увійдіть, щоб відповісти
Мурмурандо :
15 Листопада, 2021 о 18:59
Але ж ніхто не заважає додати фантастичний рояль із кущів, який врятує героя від реальних жахіть 🙂 Звісно, утрую. Спробую пояснити краще. Не обов’язково, щоб фантідея чи фантприпущення полягали тільки в фантастичності моторошних істот.

0
Увійдіть, щоб відповісти
Trebraruna :
15 Листопада, 2021 о 13:19
Котики молодці, котики проголосували достроково!
Тому достроково відкриваю голосування у фіналі.
Усього до фіналу потрапило 28 творів (з 3 групи вийшло 6 оповідань, а з 5 – цілих 7! через рівні із п1ятим місцем бали).
Будь ласочка, панове фіналісти, перевірте, чи у вас голосувалка доступна, показує правильний список фіналу і дає проголосувати!
Читаємо, коментуємо, оцінюємо, і не забуваємо, що у фіналі треба поставити хоча би по одній оцінці кожного номіналу, в іншому разі ваше голосування не буде зараховано!
Успіхів і приємного читання!

3
Увійдіть, щоб відповісти
Птиця Сірін :
15 Листопада, 2021 о 12:55
Вітаю фіналістів!

5
Увійдіть, щоб відповісти
Trebraruna :
9 Листопада, 2021 о 16:40
Панове, голосування в першому турі відкрила!
Будь-ласка, подивіться, чи у всіх з’явилася вкладка “Голосування”. Якщо в когось не з’явилася, чи є якісь запитання, пишіть мені в особисті повідомлення.
Голосуємо Так/ні.
З кожної групи до фіналу виходить 5 оповідань, які набрали найбільшу кількість “так” у своїй групі. Плюс, якщо 5-те і наступне(наступні) місця в групі мають однакову кількість “так”, то до фіналу проходять додатково усі оповідання, які набрали однакову із 5-м місцем кількість балів.
Тобто, фінал буде складатися з мінімум 25 оповідань (може бути більше).

5
Увійдіть, щоб відповісти
ЛІТавиця :
8 Листопада, 2021 о 20:38
Корчма “Чумацький шлях” починає роботу!
Прийом робіт закрито, преномінатори завершують роботу, і ми починаємо формувати групи.
Персональний список для голосування на перший тур, кожен учасник і учасниця отримають протягом завтрашнього дня, 9 листопада!
Ваш бюлетень для голосування з’явиться на сторінці конкурсу, вкладка “ГОЛОСУВАННЯ” (зараз її немає, як тільки з’явиться, йдіть туди!).
В першому турі по кожній із робот зі свого списку вам необхідно буде відповісти на питання, чи хочете ви бачити цей твір у наступному турі (так чи ні). Проголосувати треба по ВСІХ роботах, які потрапили до вашого списку. Ті, хто не проголосує або проголосує не повністю, будуть дискваліфіковані.
Доки триває робота преномінаторів та технічна, з формування груп, можна вже читати прийняті до участі роботи.
Смачного!

7
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
5 Листопада, 2021 о 18:31
Отже, у нас більше 30 прийнятих оповідань – а це значить, що ми гратимемо у два тури!

У 1-му турі кожен учасник/ця отримає групу для оцінки “на вильот” – хочете чи ні ви бачити це оповідання в 2-му турі.
Скільки творів буде у кожній з груп (і скільки груп буде загалом) – залежить від того, скільки творів буде допущено до конкурсу!

Детальніші інструкції ми нагадаємо по ходу справи!

Нагадую, що форма подачі оповідань перетвориться на зловісний гарбуз рівно о 20:00 8 листопада!
Також традиційно нагадую, що відкладати подачу на останні хвилини – дуже погана ідея. За законом підлості щось може піти не так, і ви не зможете прийняти участь
Сподіваюся, всі встигнуть

Дописуйте ваші смачні фантастичні історії – і гайда долучатися до конкурсу! А також коментуємо, читаємо і обговорюємо уже прийняті оповідання!
____
Ваша Дракотик

3
Увійдіть, щоб відповісти
SovaLechuza :
31 Жовтня, 2021 о 14:44
А розкажіть хтось, будь ласка, чому я біля своїх повідомлень бачу сердечка, а біля чужих – пальчик вгору і пальчик донизу? Якщо мені хтось поставить пальчик донизу, як я це бачитиму?

-1
Увійдіть, щоб відповісти
Ігнатенко Олександр :
31 Жовтня, 2021 о 15:24
Сердечок стане менше)

1
Увійдіть, щоб відповісти
SovaLechuza :
31 Жовтня, 2021 о 17:00
Цікава система 🙂 але дякую за роз’яснення!

2
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
31 Жовтня, 2021 о 18:47
угу, відображається загальна сума лайків і дизлайків. Звісно, нам би усім було цікаво, хто ті нехороші люди, які наставили нам дизлайків – і скільки їх було! Але якось так склалося, що всього цього не видно))

1
Увійдіть, щоб відповісти
Helga :
31 Жовтня, 2021 о 18:57
Зате цього разу буде чудово видно, яка нехороша людина поставила “ні” хорошому оповіданню :)))

3
Увійдіть, щоб відповісти
SovaLechuza :
31 Жовтня, 2021 о 20:04
Та не те, щоби це так було цікаво насправді (бо яка ж хороша людина мені пальчики вниз поставить, правда? гг)) просто ще можливий варіант випадково написати якусь хрінь, яка усіх розізлить, треба ж це відстежувати)

1
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
28 Жовтня, 2021 о 13:21
Шановні автори і авторки, ще одне технічне оголошення!
Ми не дарма просимо, щоб ви уважно прочитали правила і дотримувалися їх – бо інакше можливі неприємні (для нас усіх) ситуації.

Конкурси ЛІТавиці АНОНІМНІ і САМОСУДНІ.

Анонімність означає, що ім’я чи нік автора/ки не мають бути ніде засвічені до закінчення конкурсу.
Текст прив’язується до вашого реєстраційного запису на сайті, але ця прив’язка автоматично ховається від решти учасників, щоб не впливати на їхні рішення. Бо раптом у учасника А персональна нелюбов до учасника Б, але бажання підіграти учасниці В? Сліпе голосування дозволяє уникнути цього
Якщо ж ви залили ваше ім’я у заголовок (приміром, “Іван Іванов. Фантастичний обід”) – то ваше оповідання буде відхилене! Бо ви самостійно деанонімізувалися. Усі ж бо побачили, чий текст.
НЕ підписуйте ваше оповідання там, де його можуть бачити інші учасники!
У разі, якщо ви випадково залишили підпис там, де його міг побачити тільки технічний адмін (це не я!), ви отримаєте листа з проханням поредагувати це. Ваш текст буде допущений після виправлення проблеми. Але краще самому все проглянути до заливки.
Не хвилюйтеся, авторські права продовжують належати вам під час конкурсу і не можуть бути відчуджені!

Самосудність же означає, що кожен з допущених учасників зобов’язаний буде прочитати і оцінити УСІ твори з підсудної групи (кожен отримає її 9 листопада). У нас бували ситуації, коли автори дуже дивувалися такій умові, хоча вона всюди прописана – і не голосували, а чекали рішення жюрі. То у нас його немає
Будь ласка, будьте уважнішими.

Ваша Дракотик

3
Увійдіть, щоб відповісти
Olya Rybka :
27 Жовтня, 2021 о 19:41
Чудовий конкурс – і смачно, і з гумором! Багато творів з гумором. Все-таки тема надихає.

3
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
27 Жовтня, 2021 о 19:40
Шановні учасники і учасниці конкурсу, технічне оголошення!
Вчора техпідтримка отримувала питання від авторів.
Виявилося, що двіжок нашого сайту краде і десь ховає (от же крокодил!) пусті рядки між главками, епізодами тощо. Абзаци є, страшна примара так званого “моноліту” до нас не приходила. Але пусті рядки зникають!
Ми будемо просити нашого програміста, Містера Ендрю, глянути, чи можна щось з цим зробити (хоча не виключено, що це – якась базова лажа Вордпресу, здолати яку буде важко). Тому авторам пропонуємо тимчасовий запобіжний захід.
Якщо для сприйняття вашого оповідання відбивки важливі, перед заливкою ставте у пусті рядки між главками якісь символи, приміром:
***
*

#
_____
===
–//–
або щось подібне.
Якщо ваше оповідання вже залилося без розбивок, а вони (на ваш погляд) конче потрібні, ви можете відредагувати його – вставити такі символи там, де мали би бути пусті рядки.
Звертаємо вашу увагу, що в такому випадку оповідання повторно піде на розгляд, але хвилюватися не треба. Усі отримані коментарі _збережуться_! А техадмін обіцяє пропустити вже прийняті на конкурс твори уперед черги, якщо ви напишете в приват*, що змінилося.
____
*приватні повідомлення ховаються в конвертику у нижньому правому куті сайту! Там же, до речі, можуть бути важливі листи для вас!

1
Увійдіть, щоб відповісти
Helga :
27 Жовтня, 2021 о 20:30
Також під час викладки помітила певну закономірність (уже на двох тутешніх конкурсах): після вставки на сайті твору “приростає” знаків (навіть за умови, що під час редагування всі зайві пробіли і решта дрібноти у ворді були видалені за допомогою стандартних методів перевірки). Якщо твір менший за верхню планку, воно некритично, а от якщо впритик. то халепа – доводиться спонтанно щось видаляти, аби твір просто прийняло (мені таки довелося видалити абзац).
Нині провела дослід і зрозуміла, що Enter Ворд за пробіл не рахує, а двіжок Літавиці – цілком собі. Це авторам на замітку 🙂

0
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
27 Жовтня, 2021 о 20:55
Що ж, як теж хронічний любитель підбиратися під ліміт (ну не вдаються мені мініатюри! я відразу циклами романів пишу))), можу лише порадити пройтися по тексту і замінити якісь слова на коротші синоніми. Всідатакроблю!

2
Увійдіть, щоб відповісти
Helga :
27 Жовтня, 2021 о 21:07
Знайомо 🙂 Тому і вибрала абзацик, якого Недужежалко :)))
Але наука в ліс не йде, тому на майбутнє матиму на увазі :))) Тут із цими нюансами не лише письменником, а й математиком станеш :)))

2
Увійдіть, щоб відповісти
Mr.Andreius :
30 Жовтня, 2021 о 18:43
to @Helga
Справ в тому, що форматування тексту у __вашому улюбленому додатку__ і у текстовому редакторі сайту трохи відрізняються.
Приклад
у редакторі
1_2_3
4_5_6
десять символів ( включно з пробілами які тут для наглядності замінені підкресленням )
у редакторі сайту

1_2_3

\\n ( \\r )

4_5_6

або

1_2_3

4_5_6

Наразі, у лічильнику підвищена точність підрахунку. Тепер він не враховує \\n символи переводу “каретки” на нову строку.
Але все ж рекомендуємо орієнтуватися на лічільник форми подання роботи а не __вашого улюбленого текстового процесору__

З повагою.

1
Увійдіть, щоб відповісти
Helga :
31 Жовтня, 2021 о 21:28
До Mr.Andreius
Ось сам про цей момент я також думала, із Enter. Дякую за пояснення. 🙂
Щодо орієнтування на лічильник текстового редактора сайту, то це ясна справа, бо ж твір, більший за обсягом, він просто не пропустить. Але до початку подання творів автори можуть орієнтуватися лише на лічильник свого текстового редактора 🙂 І тут єдиний варіант – лишати “запасик” і не підбиратися під самий ліміт.

0
Увійдіть, щоб відповісти
SovaLechuza :
31 Жовтня, 2021 о 20:05
То

0
Увійдіть, щоб відповісти
SovaLechuza :
24 Жовтня, 2021 о 14:49
На читання конкурсних оповідань треба запасатися торбою цукерок й баняком котлет) бо і так похолодання спонукає до посиленого споживання калорій, а тут ще смаколицькі тексти! 🙂

3
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
25 Жовтня, 2021 о 0:12
На це й розрахунок!
На приємне читання в осінню погоду!

2
Увійдіть, щоб відповісти
SovaLechuza :
25 Жовтня, 2021 о 7:33
Але крута тема 🙂 Ніби повсякденність, але ж кожен подивиться на неї під своїм кутом!

1
Увійдіть, щоб відповісти
Kononenko :
26 Вересня, 2021 о 18:34
А ритуальну їжу можна (паска, кутя, крашанки там)?

0
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
26 Вересня, 2021 о 21:35
це все страви, тож цілком! Головне – щоб історія мала фантприпущення, а страва (або місце її приготування!) була у центрі сюжету.
Але закликаємо усіх учасників не розкривати сюжет такими публічними розпитуваннями!

2
Увійдіть, щоб відповісти
Helga :
13 Вересня, 2021 о 17:09
Чи обов’язково це має бути страва? Чи взагалі будь-що, що можна споживати? І чи обов’язковий саме український нацколорит?

0
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
13 Вересня, 2021 о 20:10
Якщо це можна споживати, то це вже (певним чином)) страва, як на мене (нехай колеги мене поправлять, якщо у них інша думка). Ну тобто тюбик з космічною їжею чи буханець хліба в центрі сюжету теж ок, приміром.
Щодо колориту: звісно, він необов’язковий, хоча ми все ж україноцентричний проект, і вітаємо втілення нашого у фантастиці всіх жанрів!
Зважте, що це можуть бути і місця приготування, і не тільки! 😉

1
Увійдіть, щоб відповісти
Зорян Костюк :
11 Вересня, 2021 о 18:42
Трохи не зрозумів вимоги: страва повинна бути фантастична, чи можна просто про звичну їжу, але у фантастичному антуражі?

0
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
11 Вересня, 2021 о 20:24
Про їжу, з наявністю фантприпущення. Їжа може бути реальна або фантастична!

0
Увійдіть, щоб відповісти
ЛІТавиця :
11 Вересня, 2021 о 22:07
І навіть не обов’язково про саму їжу;) адже “фантастичні страви і місця їх приготування” натякає, що може бути і про те, як її готують, де її готують, хто її готує, та навіть як її їсти 😉

1
Увійдіть, щоб відповісти
Балацька Віра :
5 Вересня, 2021 о 14:47
Добре, що в жовтні. Вересень – місяць суцільних клопотів 🙂

1
Увійдіть, щоб відповісти
Пекур Катерина :
5 Вересня, 2021 о 21:51
та навіть у листопаді! якраз від дощики і мряку чудово поговорити про їжу і таємниці!

0
Увійдіть, щоб відповісти
1 2 Вперед »
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Мої замовлення
КОНКУРСИ у 2023р.
Хащі Чумацького шляху
Котики forever
Hightech vs Lowtech
Початок шляху
ЗАВЕРШЕНО
365 новорічних слів – 2023
ЗАВЕРШЕНО
КОНКУРСИ у 2024р.
Січень
Лютий
Березень
Поговоримо про інклюзію! – фантастичні оповідання до 40тис.знаків
ОПОВІДАННЯ
Квітень
Травень
ПОВІСТІ – ПРИЙОМ РОБІТ
Повісті – пригодницька фантастика
Червень
ПОВІСТІ – ПРИЙОМ РОБІТ
Липень
ПОВІСТІ – ПРИЙОМ РОБІТ
Серпень
МІНІАТЮРИ – ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Фантастичні мініатюри – тема пізніше
ПОВІСТІ – ПРИЙОМ РОБІТ
Вересень
ПОВІСТІ – САМОСУД
Жовтень
ОПОВІДАННЯ
Соларпанк – фантастичні оповідання до 60тис.знаків
ПОВІСТІ- ФІНАЛ (журі)
Листопад
ОПОВІДАННЯ
ПОВІСТІ- ФІНАЛ (журі)
Грудень
МІНІАТЮРИ – НОВОРІЧНИЙ
366! новорічних слів
ОСТАННІ КОМЕНТАРІ
Птиця Сірін до Початок Шляху
Orach до 365 новорічних слів. Маленькі дива людей (2023)
Антон Ейне до Сувенір
Антон Ейне до Сувенір
Антон Ейне до Свято наближається
Антон Ейне до Свято наближається
Антон Ейне до Свято наближається
ЛІТавиця до Початок Шляху
ЛІТавиця до Початок Шляху
ЛІТавиця до 365 новорічних слів. Маленькі дива людей (2023)
Пекур Катерина до 365 новорічних слів. Маленькі дива людей (2023)
Наші друзі:
Попередній слайд
Наступний слайд
(c) ЛІТавиця – 2020-2023

Контакти

Форум

Політика конфіденційності

Умови публікації

Правила форуму

Приєднуйтесь до ЛІТавиці у соцмережах!
Facebook
Telegram
Instagram
Youtube
ПОШУК
Пошук:
Увійти Реєстрація
Сайт використовує cookie для зберігання дани