6 Грудня, 2021

Збройні сили України!

Від Фантом

Вони – атланти, що утримують мирне небо над Україною. Вони – велети, що восьмий рік стримують ординську навалу. Вони – наша сила і гордість. Вони щодня ризикують власним життям і здоров’ям, обороняючи нашу незалежність.

І сьогодні їм тридцять.

Військо ще молоде, та вже досвідчене. У двадцять два прийняло нерівний бій і з гідністю витримало випробування. У 2014-му голе, босе і знекровлене, у чорну годину стало до бою і довело, що не віддасть країну на поталу.

З днем народження, наша Арміє! Слава збройним силам України!

Віримо, саме ви зробите так, що наші воріженьки згинуть, як роса на сонці!

Нашим героям у пеклі війни дуже важливо відчувати нашу підтримку. Зокрема і словом. Знати, що про них пам’ятають, а їх подвиги і звитяга оспівується.

Як літературне об’єднання ми приклали до цього чимало зусиль. Так, військова проза публікується у наших збірках. Зокрема у прийдешній збірці «31», де варто відмітити твори Вікторії Штепури, Наталії Кондратенко, Лесі Рой, Галини Синєокої, Віри Балацької, Ксенії Шпак, Макса Пшебильського.

Окрім публікацій ми передаємо наші й дружніх проектів книги на фронт, зокрема через ініціативу Олени Глущенко «Одна книга для бійця».

Закликаємо і вас підтримувати наше звитяжне військо у ці лихі часи.