13 Вересня, 2021

В Державній бібліотеці України для юнацтва відбулася презентація збірки «Ковчег»

Від Сокира
Сокира

Сокира

Вікторія «Сокира» Штепура – знаряддя подвійного призначення (будівельно-руйнівного), має важкий ступінь фобії на «русскій мір». Модераторка сайту, авторка блогу.

Усі дописи

На творчу зустріч з юними і дорослими любителями фантастики зібралися організатори «Літавиці», автори збірки «Ковчег», гості з дружніх проектів «Зоряна Фортеця» та курсу письменницької майстерності Юлії Оскольської, а також Олексій Голіков – ідейний натхненник, організатор і модератор презентації. Майданчик для заходу люб’язно надала Державна бібліотека України для юнацтва – заклад, відомий цікавими і різноманітними культурними проектами.

Катерина Пекур, Ольга Архипенко і Сергій Панасюк розповіли гостям про те, як і чому була створена «ЛІТавиця», в чому полягають особливості її творчих принципів і освітніх програм. Значну цікавість і жваве обговорення викликала тема конкурсів  і відбору творів для електронних і друкованих збірок. Любителі фантастики ставили багато цікавих запитань – про подальші плани нашого творчого об’єднання, український книжковий ринок, асортимент фантастичної літератури в нашій країні, про авторів сучасної фантастики та актуальні теми, які вони висвітлюють, і навіть можливості для презентації української літератури на міжнародному книжковому ринку. В обговоренні також взяли участь Олег Сілін, Юлія Оскольська і Інна Ковалишена.

Два примірники збірки «Ковчег» представники «ЛІТавиці» передали проекту Олени Глущенко «Одна книга для бійця». Автори, які були присутні на зустрічі, підписали книги для наших воїнів, і незабаром «Ковчеги» вирушають на фронт. Один примірник подарували бібліотеці, ще один розіграли серед читачів.

Наприкінці зустрічі відбулося вручення дипломів випускникам курсу письменницької майстерності від Юлії Оскольської й міні-концерт з авторськими піснями під гітару.

ТО «ЛІТавиця» висловлює подяку співробітникам бібліотеки, організатору і модератору зустрічі Олексію Голікову, а також усім відвідувачам презентації.

Наступна зустріч – 19 вересня на Львівському книжковому Форумі!

Поділитися