3 Травня, 2022

Заголовок

Від

Пані та панове!
Із початком прийому робіт виникло декілька резонних питань, на які ми не здогадалися одразу дати відповіді в описі конкурсу.
Тому зараз внесли ці уточнення в текст опису конкурсу та підсумовуємо їх тут:
1. Через форму подачі робіт ви подаєте лише ОЗНАЙОМЧИЙ УРИВОК свого твору. Після успішного проходження преноменації цей уривок буде видимий та доступний до коментування усім користувачам сайту. Текст уривка не має містити імені автора!
2. Синопсис та Повний текст твору слід надсилати на електронну пошту litavytsia@gmail.com двома окремими вкладеними файлами (або посиланнями на розшарені для читання файли на гуглодиску). ЦІ ФАЙЛИ НЕ МАЮТЬ МІСТИТИ ІМЕНІ АВТОРА ЧИ ЙОГО НІКНЕЙМА НА НАШОМУ САЙТІ. Будь ласка, зазначайте ваше ім’я лише в тілі електронного листа. В темі листа та назвах файлів має стояти НАЗВА ТВОРУ – така, яку ви зазначили для уривка при поданні його через форму на сайті.
3. Так, на конкурс прийматимемо повісті, уривки яких були засвічені, але ЛИШЕ за умови зміни імен та назв на період конкурса. Будемо вдячні, якщо ви у листі із синопсисом будете зазначати, де саме і які уривки були засвічені. Це дуже полегшить роботу преноменаторів.
4. Так, ми не відмовлятимемо в участі в конкурсі творам, які є частинами циклу. Але до таких творів застосовуватимуться такі саме вимоги щодо анонімності, як і до засвічених уривків + додатковим критерієм буде те, що повість має читатися як цілком самостійний твір, без відсилок до попередніх частин циклу. Для таких творів преноменація буде відбуватися по повному тексту – саме для того, щоби ми могли пересвідчитися, що подання є самостійним твором.