16 Березня, 2023

Заголовок

Від

Вітаю!
Щодо скрипта: так, від спірачування текстів тим, хто задався ціллю скопипиздити конкретний текст, він не допоможе. Якщо дуже хочеться потягти, то потягнуть при будь-якому захисті (в мене був випадок, коли купили електронку в гуглбукс, а потім якось звідти текст витягли, судячи з помилок, через розпізнавання тексту). Проте якщо автор невідомий, і на нього спеціально не полюють, то тягнуть або якимись простими скриптами – типу, що само вполювалося, те й ок, або простим копіпейстом. Тож, як зовсім базовий захист воно ок. Тим більше, що під час конкурсу в нас оповідання анонімізовані, тож буде геть неприємно, якщо потягнуть, та ще й без авторства. Тому, поки ми фінансово не доросли зробити свій нормальний захист, мені (й багатьом конкурсантам) спокійніше, якщо хоч якийсь захист є. Відключити це не важко, якщо буде на те воля більшості громади, але я би під час активної фази конкурса не стала цього робити, бо в мене талант усе ламати

Смайліки в коментах – також, таке собі тимчасове рішення, безкоштовна примочка до вордпреса.

В планах є багато переробок і вдосконалень для сайта, серед яких система коментування в топ пріоритеті, але плани трохи відклалися (на це потрібні кошти, яких в проєкта поки що небагато). За мирних часів ми би діяли за планом 2021 року, поступово розвиваючись одночасно в усіх напрямках і покращуючи технічну частину сайта. Але наразі вирішили, що найважливіше, що ми маємо зробити – це спрмувати усі наші зусилля на наповнення українського простору якісною українською фантастикою. А це значить – виходити з фензін-бульбашки й переходити на новий рівень, як “справжні” видавництва, співпрацювати з книгарнями, тощо. А це, на жаль, дорівнює великим вкладеним грошам, що “зависають” – адже магазини беруть на реалізацію і розплачуються в середньому протягом 2 місяців від моменту продажу.
Конкурсний движок працює добре, а з дрібними незручностями жити можна, тому кожну копійчину поки що пускаємо на друк книжок. Як тільки більш-менш стабілізуємося фінансово й знову вийдем на рівень фінансового гомеостазу, який порущився із початком співпраці з книжковими крамницями, знову продовжимо роботу над вдосконаленням сайта.

! В жодному разі прошу не розцінювати все вищесказане як скиглення чи прохання відчепитися Просто вирішила максимально відверто розповісти про поточний стан наших наполеонівських планів. Висловлювати свої побажання щодо роботи сайта можна й треба! Усі зауваження від користувачів сайта ми ретельно збираємо, аналізуємо й будемо враховувати.