12 Березня, 2023

Заголовок

Від

Дякую за відгук! Щодо пунктуації — визнаю — це не моя сильна сторона. Тому я намагаюсь писати короткими реченнями. І цього разу щось пішло не так 🙂 Саме тому я хотів, щоб оповідання перед конкурсом пройшов професійний редактор, але обставини так склалися, що так не вийшло.
Щодо фіналу. Я би не сказав, що реакція Могили виглядає неприродньою. Він — ризикована та азартна людина, яка звикла радше діяти ніж довго роздумувати. До того ж він був у стані афекту через те, що узнав правду про себе. Щодо того, що він зробив те, що зробив просто тому що людина, то я намагався подати це також як протест, проти того, що його використовують як інструмент, не питаючи його бажань чи думок з цього приводу. Нарешті, я зробив також натяк, що його дії можуть бути обумовлені не стільки його рішенням, а законами темпоральної фізики.
Щодо філософських питань, які ви задали — вони цікаві і теоретично можна було б їх підняти в цьому сюжеті. Але мені й так довелося дуже скоротити, те що я задумав, щоб воно вклалося у максимальний обсяг, який дозволений на конкурсі, тому я не думаю, що зміг би їх розкрити тут. Тож вони почекають свого іншого твору, а може й автора.