4 Вересня, 2022

Заголовок

Від

Синопсис до повісті “Снайпер“

1940 рік. Політзек ГУЛАГу на ім’я  Іван Ігнатович Маренич на прізвисько Енгельс відкриває перед кишеньковим злодієм  Шрамом дивовижну картину майбутнього, пов’язану з освоєнням космосу.

Перед смертю Енгельс наказує Шраму передати таємничий блокнот пересильному, який їде на перегляд своєї карної справи.

Пересильний, який отримав блокнот, згодом став займатися державною програмою ракетобудування,та курувати секретний відділ по створенню штучного інтелекту.

Також в цьому відділі на посаді прибиральника став працювати колишній злодій Шрам — Інокентій Сєров, який ретельно збирає всю секретну інформацію відділу, що до штучного інтелекту.

2020 рік. Зібрана роками інформація в наші дні потрапляє до талановитих хакерів — Кирила та Галини. Вони звертаються до опального нейрохірурга, котрий залишився без ліцензії за неофіційні операції на мозку. Ознайомившись з матеріалами секретних експериментів та можливостями сучасної мікрохірургії в поєднанні з цифровими технологіями, друзі розуміють, що в їх руках знаходиться унікальний алгоритм створення штучного інтелекту в поєднанні з нескінченними можливостями людського мозку.

2022 рік. Юну спортсменку Людмилу Маренич гвалтують та тяжко ранять окупанти.

Вона приходить до тями та вирішує помститись окупантам.

Їй це вдається.

Але повернувшись до своїх із ворожого тилу, вона виявляє, що її свідомість якимось чином перейшла до тіла незграбного снайпера недолуги Павла Михайлюка, який і виконав місію помсти, виявивши  в собі  неймовірні здібності.

2022 рік. Повернувшись із фронту, покалічений морпіх Гнат Скиба вирішує покінчити із життям самогубством. В останню мить йому телефонує Павло Михайлюк та нагадує йому про знайому дівчину-спортсменку Людмилу, яку Гнат особисто нагороджував на одному із змагань.

Павло пропонує Гнату небезпечну операцію, в наслідок якої той стане напівцифровою людиною з неймовірними здатностями мандрувати не тільки по інтернет-мережі, але і переміщувати свій розум в часі.

Гнат дає згоду на операцію.

Після операції друзі зрозуміли, який могутній інструмент у вигляди “цифрового морпіха” виявився в їхніх руках.

Кирило та Галина дописують код операційної системи Гната та збираються випробувати своє творіння в справжньому ділі.

Павло запропонував почати з невеликої військової операції та допомогти евакуювати поранених побратимів з оточеного ворогами міста.

Гнат погоджується з ним.

“Маленька операція” перетворюється в справжній каскад карколомних трюків в інтернет мережі, що призвело до викрадення секретного обладнання з авіаносної групи флоту однієї з величезних держав світу та врятування чотирьох поранених бійців на надсучасних евакуаційних капсул-дронів.

Усвідомивши безмежні можливості штучного інтелекту, друзі почали готувати нові сюрпризи для ворогів, що окупували країну.

В той же час, Гнат починає мандрувати своїм розумом у часі, використовуючи унікальний код, виписаний друзями-хакерами.

Свою першу подорож він здійснює в далекий 1940 рік…