11 Лютого, 2024

Заголовок

Від

Пригоди! Те, чого ми прагнули в дитинстві, читаючи про далекі мандрівки! Те, що часто виявлялося геть не таким принадним, коли ми виросли! Те, що геть не скидалося на мрію, коли ми опинялися у них 👀

Та все одно ми любимо їх – навіть якщо дуже сваримося, коли вони падають нам на голови! Принаймні, про них цікаво читати. Тож давайте зануримося в історії фантастичних пригод, які так і несуться – тільки встигай гортати сторінки!

 

ЛІТавиця оголошує конкурс повістей у жанрі пригодницької фантастики – і запрошує авторів та читачів у вир пригод!

 

Авантюристи, що провертають божевільні схеми і, можливо, рятують світ (або просто заробляють собі грошенят)? Божевільні мандрівки до краю світу і назад? Несподівані відкриття, які треба сховати від злочинців? Неочікувані гості чи події, які зривають героїв з місця – щоб назавжди змінити їхні життя? Страшні таємниці, які треба розплутати, відстрілюючись від купи розбійників? Знайомства з драконами чи з технікою незнаних цивілізацій? Варіантів безкінечна кількість! Шукайте і обирайте свої, описуйте їх у фантастичних повістях.

Жодних обмежень за піджанром: ми вітаємо все від фентезі до горору і містики, від наукової фантастики до альт- і криптоісторії. Наші реалії, вигадані чи альтернативні світи, історія, сучасність чи майбутнє у фантастиці! – головне, щоб ваші історії були динамічні, напружені і захопливі від першого рядка до фіналу!

Важливо, щоб у вашій історії діяли цікаві та об’ємні персонажі і, головне, у ній було над чим подумати!

Ну й, звісно, щоб вона була фантастичною, а не лише описувала героїв у фантастичному антуражі. Фантастичний елемент обов’язково має бути сюжетотворчим!