18 Листопада, 2023

Заголовок

Від

Панове!
Це було важко (технічні трабли, надзайнятість техадміна, майже рекордна кількість прокрастинаторів 😉 ), але ми сформували групи. Груп 5, по 16-17 творів (розподіляли так, щоби кожному був приблизно обднаковий обсяг для читання).
В першому турі треба прочитати усі оповідання зі своєї \”підсудної\” групи (ви їх можете знайти у вкладці \”голосування\” та по кожному з прочитаних оповідань відповісти на питання: \”Чи хочете ви бачити цнй твір у фіналі?\” (Так/Ні). Голосування вважається коректним, якщо серед ваших відповідей є принаймні одне \”так\” і одне \”ні\”.
Увага!
В цьому турі змагання ведеться всередині груп!
У фінал пройде по 6+ творів з кожної групи, які наберуть найбільшу кількість \”Так\” у своїй групі (6+ означає, що пройдуть перші шість місць, плюс усі твори, які матимуть однакову кількість \”так\” із 6-м місцем).
Тобто фінал складатиметься з щонайменше 30 творів.

Прохання до всіх: перевірте, чи бачите ви свій твір в списках груп і список творів для голосування. Голосуємо за групу, наступну за своєю по номеру (тобто, група 2 голосує за групу 3 і т.д., а група 5 голосує за групу 1). Якщо щось не так – пишіть одразу в особисті ЛІТавиці чи Требраруні (не в загальне обговорення)

Приємного читання й успіхів на конкурсі!