31 Жовтня, 2023

Заголовок

Від

Конкурс фантастичних мініатюр до Дня Незалежності України

 

Українці люблять живу природу – а природа любить нас. Бійці у шанцях рятують, відгодовують і приручають навіть мишей та бобрів – а що вже казати про котів! Найкращих з нас ми звемо котиками – або навіть Нашими Котиками! Будь-який кіт чи інше котяче часто здається нам досконалим (та й направду таким є)). А ще іноді кажуть, що коти керують не лише інтернетом, а й Всесвітом. Коротше, невідомо, чому конспірологічні теорії приписують усі таємниці рептилоїдам – якщо володарі Землі часто сплять у нашому ліжку! Хоча, може, це тому, що коти достаньо розумні, щоб приховувати свій розум!

Тому давайте поговоримо про котів! Про наших котиків.  Про фантастичних котів у шанцях. Про котячих усіх світів. Про котів, які керують світом – і змінюють світ!

ЛІТавиця анонсує КОТОконкурс фантастичних мініатюр до Дня Незалежності 2023 року!

 

На конкурс приймаються оригінальні прозові твори українською мовою, які раніше не публікувалися і не можуть бути знайдені електронними пошуковими системами.

Оповідання може бути допущене до конкурсу, якщо твір був опублікований, але пізніше повністю видалений з мережі, а його автор лишився анонімним (виступав під ніком, і особа автора чи авторки не може бути ідентифікована).

Жодних обмежень за піджанром фантастики. Але обов’язкова відповідність темі і наявність фантастичного припущення!

Обсяг конкурсних оповідань 3-10 тисяч знаків з пробілами.

Твори, які не відповідають даним вимогам, будуть відхилені.

 

Прийом творів з 00:00 (початок доби) 25 липня (вівторок) 2023 року

Закінчення прийому оповідань о 20:00 1 серпня (вівторок) 2023 року (час київський)

Початок першого туру з ранку 3 серпня (четвер),  завершення – 20:00 11 серпня (п’ятниця) 2023 року