16 Жовтня, 2023

Заголовок

Від

Умови публікації дописів на сайті
Увага!
Усі дописи премодеруються.
Адміністрація ЛІТавиці може поставити користувачу, який розміщує допис, додаткові запитання та попросити відредагувати текст у випадку його недостатньої якості перед тим, як допис з’явиться на сайті.
Адміністрація ЛІТавиці має право відмовити у публікації допису з поясненням причин відмови або без такого пояснення.
Авторське право на допис належить його автору.
Розміщуючи допис, користувач надає ЛІТавиці право на неексклюзивне використання тексту, графічних зображень, та інших матеріалів, використаних у дописі на сайті Літавиці, її сторінках у соцмережах, а також у будь-яких рекламних та маркетингових матеріалах на розсуд адміністрації сайта.
Розміщуючи допис, користувач запевняє ЛІТавицю, що він є власником авторських прав на матеріали допису або має право на використання у такий спосіб матеріалів допису.
У випадку порушення авторських прав третіх осіб користувачем, який розмістив допис, адміністрація ЛІТавиці відповідальності за таке порушення не несе. При надходженні скарги на порушення авторських прав щодо якогось із дописів користувача, оскаржений допис негайно буде видалено зі сайту, а решта дописів користувача відправлятиметься на додаткову перевірку. У випадку виявлення повторних порушень, усі дописи користувача видалятимуться, а сам користувач буде позбавлений права на подальші публікації на сайті ЛІТавиці.
Публікації на сайті ЛІТавиці є безгонорарними, за винятком окремо анонсованих випадків.