30 Серпня, 2023

Заголовок

Від

Панове!
Нагадую, що завтра, 31 серпня о 20:00 карета перетвориться на гарбуз (закреслено) завершиться прийом робіт на конкурс.

До цього часу всім, хто ще не надіслав синопсис та повний текст твору, необхідно надіслати їх на пошту ЛІТавиці.

Якщо маєте, що відредагувати в ознайомчому уривку, теж маєте лише цей час. Після 20:00 31 серпня технічної можливості редагувати ознайомчий уривок вже не буде.
УВАГА! Якщо ви вирішили відредагувати уривок, спочатку перевірте, чи немає в ньому вже посилання на синопсис. Якщо є, то при редагуванні його не чіпайте!!!

Якщо ви вже все надіслали, але маєте зауваження від преномів щодо синопсису (або власні правки), виправлення слід зробити також до завершення прийому. Якщо не встигаєте, то відпішіться на пошту теж до цього часу. На невеликі виправлення в синопсисі ми дамо ще додатковий час протягом 1 вересня, поки йде технічна підготовка до голосування. Але ЛИШЕ за умови, що ви повідомили про це до завершення прийому. Інакше існує велика ймовірність, що учасники самосуду читатимуть старий варіант синопсиса.

Якщо ви не встигаєте з повним текстом, то, як ми оголошували раніше, у вас буде час до 20 вересня на доопрацювання повного тексту твору.
УВАГА! все одно, до 20:00 31 серпня ви маєте прислати на пошту той варіянт повного тексту, який у вас на цей момент є в навності, щоби ми бачили, що mission possible, і робота йде. При невиконанні цієї цмови, роботу до голосування допущено не буде.

Творів цьогоріч дуже багато, що радує 😉
Голосування на саосудному етапі проходитиме в 2 тури.

Детальні інструкції та строки кожного з турів будуть оголошені перед початком голосування.
Старт прануємо орієнтовно 2-3 вересня (після завершення преномінаці присланиї в останню мить робіт, а також технічної підготовки до голосування, яка у випадку повістей займає помітно більше часу, аніж з оповіданнями)