Особистий кабінет

Syanya

Офлайн 10 місяців

Вітаємо в Особистому кабінеті!

 

В цій вкладці час від часу будуть з'являтися важливі оголошення від адміністрації ЛІТавиці та корисна інформація.

З локалізацією особистого кабінету поки що не все гаразд, але ми над цим працюємо і сподіваємося, що всі англомовні надписи та криві фрази буде виправлено вже найближчим часом.

 

В особистому кабінеті ви можете встановити зображення для аватару та обкладинки профіля. Увага: для цих зображень встановлено обмеження за розміром файлу - 1024Kb.

 

У вкладці Обліковий запис ви маєте можливість доповнити свій профіль, зазначивши ім'я (або псевдонім), за яким ви хочете, щоби вас знали інші користувачі ЛІТавиці, день свого народження, написати кілька слів про себе, змінити пароль.

 

У вкладці Мої дописи ви зможете бачити власні дописи на сайті ЛІТавиці:

Якщо ви берете участь у конкурсах, то в цій вкладці ви зможете бачити твори, подані вами на конкурс, та відстежувати їхній стан (чи пройшло оповідання преномінацію).

Якщо ви є дописувачем ЛІТавиці, то бачитимете також і ваші статті, новини та блоги.

Якщо ви не є дописувачем ЛІТавиці, але хочете ним стати, будь ласка, зв'яжіться з нами, написавши особисте повідомлення користувачу ЛІТавиця, або за адресою електронної пошти, вказаної в контактах.

 

У вкладці Форум ви можете відстежувати відкриті вами на форумі теми та залишені вами повідомлення.

 

Спілкування з іншими користувачами та адміністрацією ЛІТавиці можна здійснювати кількома способами:

  • Через коментарі безпосередньо під дописами

Будь ласка, не забувайте, що не варто в цих коментарях відволікатися від теми допису. Адміністрація моніторить усі коментарі. Коментарі, які розцінюватимуться як флуд, спам, або такі, що є образливими чи принизливими для інших користувачів сайту, видалятимуться, а злісні порушники позбавлятимуться можливості коментувати.

  • На форумі
  • Через особисті повідомлення

Розпочати особистий чат із користувачем ви можете, клікнувши на його аватарку (будь-де на сайті: на форумі, у коментарях до дописів, або у списку користувачів, який ви бачите під особистим кабінетом).

Історія ваших чатів зберігатиметься у вкладці Чат в особистому кабінеті.

Якщо ви надіслали користувачу особисте повідомлення (чи отримали таке від іншого користувача), він/вона автоматично додається до вашого списку контактів у вкладці Чат. Також ви маєте швидкий доступ до чату у спливаючому чат-віджеті, що знаходиться у нижньому правому куті сайту.

 

Приємного спілкування та натхненної творчості!

 

 

Онлайн

Користувачі не знайдені

Нові користувачі