Запрошуємо до співпраці

Творче Об’єднання “ЛІТавиця” має за мету просування та популяризацію творчості нових авторів, які пишуть фантастику українською. 

Ми – команда професіоналів, яка робить свою справу на добровольчих засадах. Ми упевнені, що традиційним “надіслав рукопис видавництву – отримав відмову” або самвидавчим “написав проду – виклав безкоштовно” можливості авторів дістатися до читача аж ніяк не вичерпуються. Нашою метою є допомогти новим авторам знайти свій шлях.

У нашій місії ми не відмовимося від допомоги та плідної співпраці з тими, хто так само, як і ми, любить фантастику й Україну. 

 

Книжкові критики та блогери

Ми радіємо будь-яким відгукам на наші книжки! Не тільки позитивним, а й критичним також. Адже ми прагнемо зростати та вдосконалюватися й ретельно вивчаємо усі свої помилки, щоби виправляти їх і не повторювати в майбутньому.

Також ми завжди готові до цікавої колаборації. Інтерв’ю та зустрічі з нашими авторами, розіграші книжок серед читачів, висвітлення наших конкурсів, розмови про довколалітературні та фантастичні теми – пропонуйте, діліться ідеями, ми за будь-який движ 😉

 

Книгарні та розповсюджувачі паперових книжок

В нас склалася вже доволі солідна лінійка видань, і ми знаходимося на тій стадії розвитку, коли “сарафанного радіо” розповсюдження книжок нам недостатньо. Час виходити за межі своєї бульбашки. У цьому ми радо покладемося на ваш досвід.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоби мати наші книжки на полицях вашої книгарні, пишіть! Ми гнучкі й готові обговорювати різні шляхи співпраці.

 

Видавці та видавництва

Ми не наполягаємо на монополії на наших авторів і не є вашим конкурентом 😉 Навпаки, наша праця спрямована на ознайомлення читачів із новими іменами, щоби ви також отримали змогу до цих імен придивитися. Тому, якщо твір якогось із наших авторів видався вам цікавим, але ви не знаєте, як “вийти” на самого автора – сміливо пишіть нам, ми обов’язково вас познайомимо!

Також ми радо возьмемо участь у спільних проєктах. Наприклад, ви завжди мріяли створити тематичну збірку оповідань або запустити абсолютно нову фантастичну серію, але не маєте вільного ресурсу на те, щоби впоратись із навалою заявок? У нас є відпрацьований механізм конкурсного відбору, завдяки якому важка рутина перетворюється на процес, який приносить задоволення усім сторонам, від авторів, до редколегії, твори-кандидати проходять юзер-тестування, а майбутній проєкт набуває розголосу ще на стадії підготовки.

 

Меценати

Наразі, в нас існує три напрямки, за якими ми раді вітати фінансову допомогу:

  • Дарування наших книжок бібліотекам в Україні та поза її межами. Адже наповнення бібліотечних полиць якісною україномовною літературою наразі є навіть більш актуальним, ніж до початку повномаштабного вторгнення. 

  • Створення тематичних збірок на актуальні теми. Якщо ви вважаєте, що якась тема є цікавою, потребує висвітлення в сучасній українській фантастиці, та готові взяти фінансову участь у друці першого накладу збірки за цією темою – пишіть нам. 

  • Створення призового фонду для наших конкурсів. Тут ми беремо не тільки грошима 😉 Якщо ви маєте цікавинку, яку хотіли би подарувати переможцям якогось із наших конкурсів, ми не станемо вас відмовляти від цієї ідеї 😉

Проте ми готові обговорити й інші можливості для співпраці. Пишіть!

 

Маркетологи та фахівці з просування в соцмережах

Ми знаємо, що ваша праця – важка й кропітка. Ми самі намагаємося набути присутності де тільки встигаємо. Але, на жаль, нас на всі існуючі соцмережі не вистачає. Якщо з веденням блогу на нашому сайті та веденням авторської тусовки в нашій групі в Фейсбуці ми сяк-так упоралися самотужки, то Facebook-сторінка, спрямована на спілкування з читачами, акаунт в Instagram та канал в Telegram отримують цікавинки за залишковим принципом. А ще ж є YouTube,  Goodreads, Twitter та простигосподи, Tiktok, де ми взагалі майже й не починали…

Якщо ви маєте вільний час та бажання допомогти (на добровольчих засадах), ми будемо раді практичним порадам, допомозі в плануванні та веденні усіх цих акаунтів. 

 

Творці контенту для авторів та поціновувачів фантастики

Якщо ви створюєте освітній та інформаційний контент, який може бути цікавим і корисним авторам та авторкам, які пишуть фантастику українською, то обов’язково повідомте нам про себе! Ми не беремо гроші за рекламу, але завжди раді додати на наш сайт корисні для авторів посилання, створити або репоснути допис про вас в наших соцмережах, якщо вирішимо, що це буде цікавим нашій авдиторії.

 

Пишіть нам!

на електронну пошту: litavytsia@gmail.com

в особисті повідомлення тут, на сайті: Trebraruna або ЛІТавиця

або в приватні повідомлення на нашій сторінці у Фейсбук